Survivor All Star (2015) | TV8 - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Survivor All Star (2015) | TV8

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlk ve tek myc'mi forumdaki ilk zamanlarımda bir hırt'a yaprağam dediğim için aldığım doğrudur. 2-3 günlük bir cezaydı galiba :)

Ama eskiye göre yönetici anlamında şuanda daha anlayışlı, iyimser, yapıcılar. Eskiden daha katı kurallar vardı. A harfinin yanına M harfini koyamıyorduk. O denli yani :D

Kerim admin candır. Anlayışlı bir adminimizdir :ka21:

Son düzenleme:
Merve oflasin gitmesi dogrumuydu bence performans olarak dogru bir karar, hemen hemen her yarisda gücsüz kaliyordu, ünlüler icin bir kayip degildir. simdi gelelim anil efendiye, hakanin dedikleri bence cok dogru ha bu demek olmuyorki hakan iyi birisi, ama dediklerinin hepsi dogru sonucta anil bilmem kac haftadan beri sakatlikdan dolayi yan gelip yatiyorsa ve bunun yüzünden diger 3 erkek icin daha fazla yük oluyorsa biraz olsun kendinden utanip hakani söylemezdi

bu anil icin ne demek oluyor, nasil olsa arkamda büyük bir kitle var ben elenmem, yarislari da kaybetsek sorun degil nasil olsa kibrisi görecegim kafasi ile düsünüyor, yani tamamen kendini düsünen bir karektere sahip. anil bu durumda kendini nasil aklamak istiyor? ben pes etmeyecegim ben gercek bir survivorum beni kimse yildiramaz yoluma devam edecegim konusmalari yapiyor, gercek ise ulan burda kaldigim sürece yan gelip yatar parami kazanirim ve arkamdaki kitle ile büyük ödülü bile kazanirim hesabi icinde.

eger cidden sen dürüst ve takim arkadaslarini düsünüyorsaydin ve adam gib adam olsaydin sakatiktan sonra cekilirdin survivordan. simdi görecegiz alcilar alindiktan sonra ne yapcagini ve eger agrin sizin varsa buna ragman yarislara katilacakmisin yoksa arkadaslar ben sakatliktan yeni kurtuldum riske girmeyim havasina mi gireceksin? unutma arkadas seni en az 3 kisi aday gösterecek eger gene ünlülerden biri gidecek olursa ama tabiki daima yirtacaksin sms sayesinde, utanc verici bir durum bu, adam resmen birlesmeyi de görecek icabinda kibrisa da gidecek, survivorluk buysa yanis programi izliyoruz.

sms oylarina gelince, dogukan gibi düzgün bir arkadas nasil 7. olmus inanilir gibi degil, anilin birinci olmasi tamamen rezalet ve belirli kitle sayesinde olusuyor oda büyük ihtimal genc kizlardir hic bir erkek kolay kolay bu anil icin sms göndermez . berna ikinci olmus oda ikinci rezalet, akli dengesi yerinde olmayan saygi nedir bilmeyen küfür etti halde ben nededim diyebilen bir kisi ikinci oluyor komik.

CCu1kG5XIAEt5e9.jpg

Hangi Survivor karakterisin? - Ranini.tv

Deneyin.

Bana bu çikti:red:

47c4ca68-5ef9-41cc-8962-e658c6409e3e.jpg

Çok hırslı olduğun için dışarıya karşı oluşturduğun bir koruma kalkanın var. Bulunduğun ortamın lideri olmak istiyorsun. Başarılısın, istediğin hiçbir şeyi oldurmadan bırakmıyorsun. Bir konu hakkında fikrinin alınmasından zevk alıyorsun. Dobrasın. Düşüncen ne ise aynen aktarıyorsun. Aşırıya kaçıp kendini övme, bırak başkaları övsün seni.

Hangi Survivor karakterisin? - Ranini.tv

Deneyin.

Bana bu çikti:red:

47c4ca68-5ef9-41cc-8962-e658c6409e3e.jpg

Çok hırslı olduğun için dışarıya karşı oluşturduğun bir koruma kalkanın var. Bulunduğun ortamın lideri olmak istiyorsun. Başarılısın, istediğin hiçbir şeyi oldurmadan bırakmıyorsun. Bir konu hakkında fikrinin alınmasından zevk alıyorsun. Dobrasın. Düşüncen ne ise aynen aktarıyorsun. Aşırıya kaçıp kendini övme, bırak başkaları övsün seni.
hasan çıktı bana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt