Suskunlar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Suskunlar

Cevap: Suskunlar | Show TV

izlemedim ama jeneriklerden gördüğüm kadarıyla ,

Tommy Marcano ve John Reilly tiplemelerine tekabul eden karakterler pek olmamış gibi.

Birde Fat Mancho ve King Benny karakterlerini çok merak ediyorum ,

Ayrıca peder Bobby yerine imam mı var acaba :D

90 dakikalık bir diziye daha başlamak istemediğim için izlemedim ilk bölümünü Murat Yıldırım'ı çok severim. Umarım çok iyi bir yapım olarak yoluna devam eder.

Hemen hemen her Türk dizileri alıntıdır.. Bu yüzden kafaya takmaya gerek yok. Kanal D çok alıntı dizi yapıyordu.

Bu akşam 23:15'de Suskunların tekrarı var.

Bölüm baya hareketli, Gazanfer'ide buluyorlar sanırım. Baş Gardiyan Sait'in yardımcısınıda bulmuşlar. Şu sait'in gebertilmesini merakla bekliyorum. Acımadan tekme tokat dövüyordu.

Seyfi baya uğraştıracak.. Zaten her kişi bu kadar kolay ölse, dizinin tadı kalmaz.Zorluklar olacaktır.

[video=youtube;JYg1KCSQFLo]https://www.youtube.com/watch?v=JYg1KCSQFLo[/video]

Yine güzel bir bölümdü.. Özellikle çekilen sahneler yine iyidi

Bu arada Seyfi, küfürbaz haydoyu geçti.. Adam paso sövüyor. Hal ve hareketleri hoşumada gidiyor.

Seyfi kaza geçirdi ama muhtemelen o ayıya birşey olmaz. Gazanfer ve baş gardiyanlı bölümü bekliyorum.

Görüntü yönetmenine büyük övgüler var.. Şuana kadar çekilen diziler arasında en iyi görüntüye sahip durumunda buluyor.

10. bölümden sonra herşey belli olur. Sapıtmalar başlamassa fenomen olacak dizidir..

Bunlara icerde tecavüz etmişler galiba öle düşünüyorum.

Calıntı malıntı ama hem oyuncular hem görüntü gercekten sahane gidiyor şimdilik

[video=youtube;o_Fh3gJAI5k]https://www.youtube.com/watch?v=o_Fh3gJAI5k&feature=related[/video]

Sarkıda fena

gazozcu cocuk vardı o etmişti birine..

Ona tıkadılar pamugu sarı'nın istememesinin sebebi tecavüz olabilir diye düşünüyorum bazı sahnelerde vardı böle kilotlu falan kıllanmadım degil yani son zamanda cıkan bu cocuk cezaevindeki olaylarda üstüne tesadüfmü oldu bişeymi oldu enteresan tabiki

Seyfi + Gazanfer'de tecavüz etti.

Gazanfer ve Başgardiyan bu bölümde yoktu.

Seyfi ile uğraştılar. Hele seyfinin sövmeleri yokmu:D, Kaza yaptılar ama ölmez.

Senin öldürmessem anamı ........Paso bib yiyor.

Üst Alt