Tahir Kıran: “Benim 3 puanımı çalanların Allah cezasını versin” | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tahir Kıran: “Benim 3 puanımı çalanların Allah cezasını versin”

Tahir Kıran: "Bakın bugün Kandil akşamı. Ben bunları Allah'a havale ediyorum. Allah bunları bildiği gibi yapsın. İnsanların emeklerini çalmayın kardeşim. Galatasaray'ı kurtarmanıza gerek yok. Galatasaray kendini kurtarır." (TV100)

Tahir Kıran: "Ben artık kimseye güvenmiyorum. Futbol sahada oynansın, barış olsun dedikçe işin cılkını çıkardılar. 24 haftadır biz bunu yaşıyoruz. Yeter! Galatasaray hak ederek maç kazanmadı." (TV100)

Tahir Kıran: "Gedson Fernandes'in ayağını kırdılar. Bu adamı Türkiye'ye getirene kadar bizim göbeğimiz çatladı. Anamız ağladı. Bu adam futbolun değeri. Ayıptır ya! Omar'ın bir faulü var. Kaval kemiğine tabanla giriyor. Aleyhimize faul verdi." (TV100)

Tahir Kıran: "Galatasaray yöneticileri Gedson Fernandes transferini nasıl beceremediyse, pankart olayını da beceremediler. Beceriksizsiniz." Bize havale ediyorlar. Savaşa hayır pankartıyla birlikte çıkalım dediler. Tamam dedik. Rizespor logosunu görünce vazgeçtiler." (TV100)

Tahir Kıran: “Galatasaray yöneticileri beceremeyip Gedson’u alamıyorlarsa ben ne yapayım? O da isterdi Galatasaray’da oynamayı. Niye Rize’de oynasın ki? Biz becerdik, herhalde o yüzden bize kin güdüyorlar. İş, bilenin; kılıç, kuşananın. Sen uğraşırsın, alamazsın. Ben bitiririm, alırım ve gelirim.“

Tahir Kıran: “Benim 3 puanımı çalanların Allah cezasını versin.”

Tahir Kıran: "Oğulcan Çağlayan transferinde Burak Elmas ile oturduk anlaştık. Sonra iş kağıda döküleceği sırada şu anda kulüpte olmayan birisi devreye girdi, anlaşmaya uymadı." (Beyaz TV)

Tahir Kıran: "Ben bugün Galatasaray stadına gitmeyerek onlara kıyak yaptım. Stada gitseydim ceza alırlardı." (Beyaz TV)

Tahir Kıran: "Bakın bugün Kandil akşamı. Ben bunları Allah'a havale ediyorum. Allah bunları bildiği gibi yapsın. İnsanların emeklerini çalmayın kardeşim. Galatasaray'ı kurtarmanıza gerek yok. Galatasaray kendini kurtarır." (TV100)

Tahir Kıran: "Ben artık kimseye güvenmiyorum. Futbol sahada oynansın, barış olsun dedikçe işin cılkını çıkardılar. 24 haftadır biz bunu yaşıyoruz. Yeter! Galatasaray hak ederek maç kazanmadı." (TV100)

Tahir Kıran: "Gedson Fernandes'in ayağını kırdılar. Bu adamı Türkiye'ye getirene kadar bizim göbeğimiz çatladı. Anamız ağladı. Bu adam futbolun değeri. Ayıptır ya! Omar'ın bir faulü var. Kaval kemiğine tabanla giriyor. Aleyhimize faul verdi." (TV100)

Tahir Kıran: "Galatasaray yöneticileri Gedson Fernandes transferini nasıl beceremediyse, pankart olayını da beceremediler. Beceriksizsiniz." Bize havale ediyorlar. Savaşa hayır pankartıyla birlikte çıkalım dediler. Tamam dedik. Rizespor logosunu görünce vazgeçtiler." (TV100)
Sana cay vermemekte o kadar hakliymis ki fenerbahce ve galatasaray. Yonetim ile aramizda problem yok deyip yonetime laf cakmak:D

Üst Alt