Tahir Kıran: “Benim 3 puanımı çalanların Allah cezasını versin” - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tahir Kıran: “Benim 3 puanımı çalanların Allah cezasını versin”

Tahir Kıran: “Galatasaray yöneticileri beceremeyip Gedson’u alamıyorlarsa ben ne yapayım? O da isterdi Galatasaray’da oynamayı. Niye Rize’de oynasın ki? Biz becerdik, herhalde o yüzden bize kin güdüyorlar. İş, bilenin; kılıç, kuşananın. Sen uğraşırsın, alamazsın. Ben bitiririm, alırım ve gelirim.“
sizden nefret etmek için gedson olayına ne gerek var. yaptığınız herşey galatasaray düşmanlığı üzerine kurulu.

işin en acı olanı da,

Bu herif bu lafları bizim takıma edip en ufak bir ceza almayacak

Ama biz bu GWATA peso oglu peso gibi küçük bir küfretsek bile forum yünetimi bize ceza verir : (

Bu gedson transferinde var birseyler aga. Sene sonunda avrupaya gider gedson

bu herif geldiğinde böyle bir şey dememiş miydi?
problemsizce istediği takıma kaçabileceği farklı detaylar olabilir sözleşmesinde

“TRANSFERİMLE ALAKALI BAŞKA ŞEYLER OLACAK”

“Beşiktaş hakkında konuşmak istemiyorum. Şu an Rizespor'un oyuncusuyum. Bir süre sonra transferimle alakalı başka şeyler olacak. Ben buraya elimden gelenin en iyisini yapmaya geldim. Her gün daha iyisini vermeye ve daha iyi bir oyuncu olmaya çalışacağım. Bireysel hedeflerden daha çok takımsal hedeflere bakıyorum. Gelecek planlarımla ilgili daha ilerisini, daha sonra düşüneceğim.”

Tahir Kıran: “Galatasaray yöneticileri beceremeyip Gedson’u alamıyorlarsa ben ne yapayım? O da isterdi Galatasaray’da oynamayı. Niye Rize’de oynasın ki? Biz becerdik, herhalde o yüzden bize kin güdüyorlar. İş, bilenin; kılıç, kuşananın. Sen uğraşırsın, alamazsın. Ben bitiririm, alırım ve gelirim.“
4. cümleye güldüm :D

Üst Alt