Tahir Kıran: “Benim 3 puanımı çalanların Allah cezasını versin” - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tahir Kıran: “Benim 3 puanımı çalanların Allah cezasını versin”

Algınızın Allah belasını versin.. İlk yarıdaki maçı söylüyor bide utanmadan.. öndeyken penaltımız verilmedi kırmızı kart verilmedi .. attığınız ilk golde 1 değil 2 faul vardı Allah topunuzun belasını versin..

Yav bunların düştüğü gün sosyal medyadan büyük taşşak geçmek gerekiyor. Kudurup ortaya buraya bağlanıp götünü yırtsın.

Tahir Kıran: “Galatasaray yöneticileri beceremeyip Gedson’u alamıyorlarsa ben ne yapayım? O da isterdi Galatasaray’da oynamayı. Niye Rize’de oynasın ki? Biz becerdik, herhalde o yüzden bize kin güdüyorlar. İş, bilenin; kılıç, kuşananın. Sen uğraşırsın, alamazsın. Ben bitiririm, alırım ve gelirim.“

Futbolu gectim, programlarda kaliteyi dusurmus. Boyle bir adami tv'ye cikarmak neyin kafasi? Uzaktan sallamasi kolay gelseydin ya stada... Adam herkesi tehdit ediyor. Bu nasil duzen?

Doğrandığı febe maçından sonra teşekkür eder, bizim maçlar normal bile olsa çıkar silahıyla hakem vurur.
Layığın 2., 3. lig senin de hadi yine 1. ligi öp başına koy.

Tahir Kıran: "Oğulcan Çağlayan transferinde Burak Elmas ile oturduk anlaştık. Sonra iş kağıda döküleceği sırada şu anda kulüpte olmayan birisi devreye girdi, anlaşmaya uymadı." (Beyaz TV)

Tahir Kıran: “Galatasaray yöneticileri beceremeyip Gedson’u alamıyorlarsa ben ne yapayım? O da isterdi Galatasaray’da oynamayı. Niye Rize’de oynasın ki? Biz becerdik, herhalde o yüzden bize kin güdüyorlar. İş, bilenin; kılıç, kuşananın. Sen uğraşırsın, alamazsın. Ben bitiririm, alırım ve gelirim.“
Bak bunu söylediyse gerçekten ben o Burak a neler söylüyorum aziz mübarek gün. Koskoca Galatasaray nasıl bir oyuncuyu hele böylesine istediği bir oyuncuyu oyuncu da isterken bu sümsüklere kaptırır aklım hayalim almıyor.

Üst Alt