tahir mahir koç - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

tahir mahir koç

Kendisine avatarı için bir tavsiyem var;

angry-man.jpg
Bunu kullanırsa eğer kendisini hemen tespit edip ilgili konudan sıvışarak uzaklaşmamız mümkün. Diğer üyelerin iyiliği için bunu yapmak zorunda diye düşünüyorum. Ben şahsen kendisinden korkuyorum ve bunu alenen itiraf ediyorum.

Refik forumdan ayrılmış. Buradan birilerinin bildiği sosyal medya hesaplarını ve telefon hattını filan da kapatmış, diyorlar...

Belli ki izini kaybettirmeye çalışıyor. Niye böyle bir şey yaptığı hakkında bilgisi olan var mı?...Troll mroll dür ama olsun; endişelendim yine de; başına bir şey mi geldi, birilerinden mi kaçıyor nedir yaw?!:eek::eek:ley::D

Refik forumdan ayrılmış. Buradan birilerinin bildiği sosyal medya hesaplarını ve telefon hattını filan da kapatmış, diyorlar...

Belli ki izini kaybettirmeye çalışıyor. Niye böyle bir şey yaptığı hakkında bilgisi olan var mı?...Troll mroll dür ama olsun; endişelendim yine de; başına bir şey mi geldi, birilerinden mi kaçıyor nedir yaw?!:eek::eek:ley::D

Canın sağolsun adaşım :hat:

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt