tahir mahir koç - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

tahir mahir koç

Amerika'da okuyorum, o yuzden bolum disi dersler almam kolay oluyor

Çok üzüldüm.

Habermas’ı tanıyıp okuduğunu görünce çok sevinmiştim. Türkiye’de Ankara Üniversitesi dışında Frankfurt Okulu’nun, Eleştirel Teori’nin öğretildiğini duymadım. Şaşırmıştım ve sevinmiştim. Amerika’da okuduğunu görünce hayal kırıklığı yaşadım.

Ama senin adına çok sevindim. Bölümün olmamasına rağmen okumanı tavsiye ederim. Ufkunu bakış açını değiştirecektir. Sen konu üzerine çok daha iyi kaynaklara sahipsindir. Fırsatını değerlendir.

Okulunda başarılar dilerim :)

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

İnsan sarrafı bir üye. Mehmet Arslaner in böyle bir post atacağını adı gibi biliyordu. :D Ama canı sağolsun.
Doruk Ata TANRIVERDİ sen ne diyorsun değişik arkadaşım. Sana özelden hiç mesaj atmadım ki. Akşam dışarı çıktığında açıktan bir şey ikram ettiklerinde içme kafan karışıyor sonra :asd22:

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İnsan sarrafı bir üye. @Mehmet Arslaner in böyle bir post atacağını adı gibi biliyordu. :D Ama canı sağolsun.
@Doruk Ata TANRIVERDİ sen ne diyorsun değişik arkadaşım. Sana özelden hiç mesaj atmadım ki. Akşam dışarı çıktığında açıktan bir şey ikram ettiklerinde içme kafan karışıyor sonra :asd22:

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Peki ben kimin evine gittim ve defalarca görüşüp maç falan izledim ?

Bu sen değilsen neden aksini hiç söylemedin bana ?

Erman Bey; Mehmet Bey mübalağa ederek hakkımda can sıkacak ithamlarda bulundu.

Bknz: Bir kaç mesaj öncesi

Bu durumda ne yapabilirim? Bir öneriniz var mı?
Can sıkıcı mı bilemem lakin doğru bir noktaya parmak basmış. Ben onu haftalarca öncesinden uyarmıştım özelden iyi kafa açıyor dikkat et diye. Şimdi sözüme gelmiş onu söylüyor. Malumun ilanı olmuş yani.

Bu durumda ne yapabilirim? : Sakin kalmakta fayda görüyorum.

Erman Bey; Mehmet Bey mübalağa ederek hakkımda can sıkacak ithamlarda bulundu.

Bknz: Bir kaç mesaj öncesi

Bu durumda ne yapabilirim? Bir öneriniz var mı?

Can sıkıcı mı bilemem lakin doğru bir noktaya parmak basmış. Ben onu haftalarca öncesinden uyarmıştım özelden iyi kafa açıyor dikkat et diye. Şimdi sözüme gelmiş onu söylüyor. Malumun ilanı olmuş yani.

Bu durumda ne yapabilirim? : Sakin kalmakta fayda görüyorum.

Buna satış denir! Sizin kafa açmak diye tabir ettiğiniz o sohbette Mehmet Arslaner Bey ile aranızı bozacak ekran görüntüsü var. Ama ben sakin bir insan olduğum için o ekran görüntüsünü paylaşmayacağım.

Tatlı, keyifli forumlar.

Buna satış denir! Sizin kafa açmak diye tabir ettiğiniz o sohbette @Mehmet Arslaner Bey ile aranızı bozacak ekran görüntüsü var. Ama ben sakin bir insan olduğum için o ekran görüntüsünü paylaşmayacağım.

Tatlı, keyifli forumlar.

Özel ortamlarda birbirimize neler diyoruz neler, aramızı bozması için çok ekstrem bir şey lazım. O da siz de yoktur diye tahmin ediyorum sayın Sevim.

Üst Alt