Takip Ettiğiniz YouTube Kanalları - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Takip Ettiğiniz YouTube Kanalları

Çok sevdiğim ve severek takip ettiğim kanallardan bir tanesi iPhonedo. Belki 10 yıl olmuştur takip etmeye başlayalı.

Bu intro bir efsanedir, yıllar geçiyor ama hafızada izi devam ediyor.
Bu mesajı yazdığım tarihli en yeni videosu.

spor kanalı pek takip etmem, havadurumu sunucuları gibi geleceği hep yanlış tahmin ederler ama dün hava niye yağmurluydu çok iyi bilirler

Şaka bir yana Orhan Uluca ve Sinan Yılmaz’ın olduğu her içeriği takip ediyorum. Futbolu bunlar kadar teknik olarak doğru analiz eden, doğruya doğru, yanlışa yanlış diyen başka birini görmedim.

Şaka bir yana Orhan Uluca ve Sinan Yılmaz’ın olduğu her içeriği takip ediyorum. Futbolu bunlar kadar teknik olarak doğru analiz eden, doğruya doğru, yanlışa yanlış diyen başka birini görmedim.
Voleyi 1 yıl önce antiGalatasaraylılıklarından dolayı kara listeye almıştım, 2 ay önce Yağızsab. gelip bütün başlıkları belirleyince spordigitale de boykot yedi benden. Orhan uluca da Sinan da çok güzel değerlendirme yapıyor hatta ben Erinçi de yorumcu olarak taktir ediyorum. Ama iki kanalı desteklemem.

Yağız'dan dolayı vole'yi bırakmıştım genelde sports digitale izliyordum, asist analize de bakıyordum.
Bu iki kanalda fb'li çıktı, sports digitale'in sahibi Ahmet Ercanlar gibi birisi o kadar fanatik.
Asist analizde korsan logo kullaniyor.

Yok mu şu YouTube kanalında şerefli Spor kanalı.
Spor gecesi ve ajans1905'i saymıyorun.

Benim dediğim vole gibi, socrates gibi kanallar

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Cinayetler, katliamlar, seri katiller, psikopatlar gibi içeriklere ilgisi olanlara şiddetle tavsiye edebileceğim bir kanal var: That Chapter.

Kanalın sahibi arkadaş İrlandalı ama pek aksanı yok gibi o yüzden dinlemesi kolay (Youtube'un kendi altyazısı da bazen bir işe yaramasa da iyi kötü idare ediyor). Ben galiba bir 5 seneden fazladır takip ediyorum. Başlarda biraz daha internet alemindeki tuhaf videoları falan yorumlarken zamanla cinayet olaylarını anlatmaya başladı. Zaman içinde öyle bir ilerletti ki işi bir cinayetle ilgili ya da katillerin işlediği cinayet serileriyle ilgili bayağı detaylı videolar çekmeye başladı. Olay akışı, cinayetin işlenişi, sonrası, 911 kayıtları (bunlar çok acayip), sorgu videoları, polis videoları, dava videoları, katille ya da maktülle ilgili tuhaf bilgiler vs akıp gidiyor kısacası.

İzlemek isteyen olursa şu listede en alttan başlayarak (şu anda 472 tane video var her hafta 2'şer tane daha ekliyor) izlemeye başlayabilir. Cinayet serilerinin oturması 20. videodan falan sonra oluyor.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLD5aIDn0HlltTFuo6MHfnqPtigC4JMkM5

Tesadüf dün en son izlediğim bölümde öyle psikopat bir tarikat denk geldi ki gördüğüm en boktan katliamları yapmışlar. Çok fena.

Adını sanını bilmediğim bütün çocuk çizgi film kanallarını takip ediyormuşum. :) 2 bebe olunca böyle oluyor...

Üst Alt