Takip Ettiğiniz YouTube Kanalları - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Takip Ettiğiniz YouTube Kanalları

Meraba arkadaşlar, oğlum 10 yaşında. Youtube kanalı açtı. Bana da baba gscimbom'daki arkadaşlarına söyler misin abone olurlar belki dedi. Eurovision'dan dolayı biliyor gscimbom'u :) abone olursanız ya da en azından videolarını beğenirseniz çok sevinir. Şimdiden teşekkür ederiz amcaları. :)

Küçük kardeşimizi takip edelim gençler hevesi kırılmasın forumdaşımıza yardımcı olalım

sene 2011 mi 2012 lisedeyken bi tane rus vardi boyle degisik degisik silah deniyordu tankla gidip mcdonaldsdan yemek soyluyordu. adini biliyormusun russian biseydi
FPSRussian.
Rus taklidi yapardı lakin kendisi Rus değil bildiğin Amerikalı'dır. İsmi de Kyle'dır.
Fakat bu elemana o ağır silahları sağlayan arkadaşı öldürüldü. Zaten kendisi de uyuşturucu satarken yakalandığı için, kuvvetle muhtemel silah lisansı da elinden alındı. Yani tekrar silah işine dönme durumu yok.
Lakin kendisinin yıllardır arkadaşlarıyla çektiği bir podcast kanalı var.

FPSRussian.
Rus taklidi yapardı lakin kendisi Rus değil bildiğin Amerikalı'dır. İsmi de Kyle'dır.
Fakat bu elemana o ağır silahları sağlayan arkadaşı öldürüldü. Zaten kendisi de uyuşturucu satarken yakalandığı için, kuvvetle muhtemel silah lisansı da elinden alındı. Yani tekrar silah işine dönme durumu yok.
Lakin kendisinin yıllardır arkadaşlarıyla çektiği bir podcast kanalı var.
Ha o adamdi iste.
Vay be ne olaylar olmus bende rus saniyordum harbiden rus gibi konusuyordu

Meraba arkadaşlar, oğlum 10 yaşında. Youtube kanalı açtı. Bana da baba gscimbom'daki arkadaşlarına söyler misin abone olurlar belki dedi. Eurovision'dan dolayı biliyor gscimbom'u :) abone olursanız ya da en azından videolarını beğenirseniz çok sevinir. Şimdiden teşekkür ederiz amcaları. :)

:red:

AATXAJzuZJNnRJF81dClV9pIcnhp62X9uuN_MZGdhQ=s88-c-k-c0xffffffff-no-rj-mo
Alex's List
AATXAJxR1u4TDJPWdp486gih5Iee4TV-5AQdzEL5cA=s88-c-k-c0xffffffff-no-rj-mo
Barış Özcan
AATXAJzGOBSTANT97kbeNeGBxRnoPM8AiAm94Vhuew=s88-c-k-c0xffffffff-no-rj-mo
Disket Kutusu
AATXAJz4owSy6-CNWkc3uYGOJgSNx7GnlvfI-G_TJQ=s88-c-k-c0xffffffff-no-rj-mo
Donanım Arşivi
AATXAJx_9nwEpvcF_dJk3xi5A-05wXNa6lEjx3fqnw=s88-c-k-c0xffffffff-no-rj-mo
Dünyadan Sesler
AATXAJw-3s5puVOQBf5pis_37NocgfDj4FUMWQicgA=s88-c-k-c0xffffffff-no-rj-mo
gameranx
AATXAJwuwv3CenN-nSQIZGIc-uRDEqt0I8VCgNfAXA=s88-c-k-c0xffffffff-no-rj-mo
GameSpot
AATXAJwDqnbV0BH2R7gG4cakNQFXt-Gsi3dTnmtRBg=s88-c-k-c0xffffffff-no-rj-mo
Hastalık Bu Futbol
AATXAJy43CkpPr2aDFojWVfzMBqQqTA12rThWJ8-gQ=s88-c-k-c0xffffffff-no-rj-mo
İzmir Explorer
AATXAJz83rBE8C-UShSUw1pVOGkwa-zP-IJBuIVKiA=s88-c-k-c0xffffffff-no-rj-mo
Konsol Üssü
AATXAJxQw8OQlKhIFjdoCEnwFk04qb5xnhSxpgyn=s88-c-k-c0xffffffff-no-rj-mo
Multiplayer
AATXAJy3y9Hi2faKP0owwXaxv1EF4OWtEWB2yIJMIg=s88-c-k-c0xffffffff-no-rj-mo
TAA
AATXAJwszRZsKBkfjt8xtCh0K0rRDvv22Q9Ch3ClDg=s88-c-k-c0xffffffff-no-rj-mo
Technopat
AATXAJxUnf4IypyQfC5phVWBurJNdct_xU0_0vubsQ=s88-c-k-c0xffffffff-no-rj-mo
TeknoSeyir
AATXAJxeBh_sTW48URkMahJj2_hlN5PAMYYuCDKoCA=s88-c-k-c0xffffffff-no-rj-mo
webtekno
AATXAJxh-7P8agJ-DVb_ifENXWCoJ9VQvMcJvUoNlw=s88-c-k-c0xffffffff-no-rj-mo
140journos
AATXAJyFicpXEvi1bltvgp0wdySCQLehjcS4lx6ncA=s88-c-k-c0xffffffff-no-rj-mo
Alenchek Trance
AATXAJxQZKH1sCjybfKswjzcnj2jux0U-ghpdIoNWg=s88-c-k-c0xffffffff-no-rj-mo
Deep Turkish Web

30. Abonesi oldum yeğenimin...

Armağan Çağlayan'ın "gör beni" diye bir kanalı var. Ona bakıyorum.

Kanalla ilgili yapılacak eleştiri şudur ki çok sert sorular sormuyor ve söyleşinin muhattabı sempatik gelebiliyor. Gayet güzel keyifli sohbetler oluyor. Bu açıdan belli bir altyapıya sahip değilseniz o isimler sempatik gelebilir. Abdurrahman Dilipak ile yapılan söyleşiyi başından sonuna kadar izleyin ne demek istediğimi anlarsınız.

Abdurrahman’lı bölümü izlemedim ana genel itibariyle başarılı bulduğum bir format ve kanal.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar merhaba, oğlumun kanalına abone olabilir misiniz. Biraz abone sayımızı artırmamız lazım. Desteğinize ihtiyacımız var. 😊

Üst Alt