Taner Yıldız Galatasaraylılığını askıya aldı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Taner Yıldız Galatasaraylılığını askıya aldı

Cevap: Taner Yıldız Galatasaraylılığını askıya aldı

Al Al.. :) Secim geldimi Galatasaray´a bir Güzel yag cekersiniz.. :) Yanlis kisiler ile oynadiniz.. Galatasaray´in Türkiye oldugunu göreceksiniz...!!

Gercek galatasaraylı olmadıgı ortaya cıktı..ne demek askı maskı, padisahına ve onun Tokı baskanına kızabilir..

25 milyon galatasaraylıya kızmak mangal gibi yurek ister..

ben baskanımızın yerinde olsaydım.. bu yasananlardan sonra hemen istifa ederdim..Galatasaralılık dik durmasını bilmeyi gerektirir...

cok doluyum hemde cok.. dunyada hic bir canlı varlık, galatasaray kulubu ve baskanına hakaret edemez..hatta ima bile edemez..padisahımız isllıklanmıs hatta yuhalanmıs olabilir.. vekilim diyen insanlara o sozlerınden sonra sadece ve sadece yazık diyorum.. ailelerindeki galatasaray taraftarı olan kisilerin nasıl yuzlerıne bakacaklar anlamıyorum.. utanmayacaklar mı?

sehrin gobegine stadlar yapılırken FB, bır baska takımın stadı yenilenme projeleri yapılırken BJK, sesini cıkartmayanlar, iş Ali Samiyen Stadına gelince orası olmaz dıyerek Galatasaray dusmanlıgı yapmıslardır.. izin verilseydi pekala bizim stadımızda gecmis yıllarda yapılan orneklere bakılarak yeniden inşaa edilebilirdi.. hemde maclar oynanırken..

Galatasaray aciz degildir.. biat kulturunu bilmez haksızlıga tepki verir.. vermistirde..herkes aynaya baksın, utanma duygusu varsa utanarak kendi yuzunu incelesin

oh be icimden gecenleri yazma fırsatım oldu..rahatladım..

bu imkanı saglayanlara tesekkurlerimi sunuyorum..

Cem Ceminay'ın twitter'ından alıntı:

"Ak Partili Bakan GS'ligini askiya almis GS'lilar da oylarini askiya alsin bakalim kim daha zararli cikacak"

:) :) :)

Amannnnn cok uzulduk, depresyona girdik, simdi hepimiz yas tutacagiz bir hafta sen taraftarligini askiya aldin diye.

Uzattikca uzatiyorlar. Internetten baktim gazetelere falan da burokrasi savas acmis bize. Vah vahhhhhhhhhhh. Sinirlendim iyice Adnan Polat'a falan. Biz aciz degiliz aciz olarak gørunmektense versinler stadi. Gerekirse taraftar para verir, olmadi stad yapiminda calisir. Aciz gørunmekten ve Bayraktar'in aciklamalarini onaylamak bir stada sahip olmak icin bu kadar ønemliyse ben istemem o stadi.

Offff ben cok sinirliyim herhalde. Hayir ya ne icin surekli øzurler diliyoruz. Galatasay taraftari sonucta yanlistir dogrudur protesto etmis ama bunu yapan Galatasaray taraftari. Eger bøyle bize hayir yapmislar gibi gøsterilcekse ben gercekten kendi adima istemiyorum o stadi. Eger bunun bedeli taraftari satmaksa ( yok tespit edilecekmis de mismis ) surekli øzurler dilemekse, ølmus bir insani aciz gøstermekse ( sonucta Canaydin øyle durduysa bile kendi icin durmamis o insanlarin karsisinda Galatasaray icin durmus ) ben istemiyorum o stadi. Eger bunun bedelini bøyle ødeyeceksek ødemeyelim alsinlar stadlarini.

Edit: Protestoyu onaylamiyorum fakat olan olmustur bu kadar buyutmenin mantigi yok, sonucta uzaylilar yapmadi o protestoyu Galatasaray taraftari yapti.

Hos bir gøruntu degildi uzgunuz de tamam yok øzurler, kamera arastirmalari, poffffffffffffffffffff.

Yazik gercekten yazik. Ølmus insani aciz gibi gøsterip bunun uzerinden prim yapmaya izin veriyorsa Adnan Polat gercekten yazik.

Üst Alt