Tarihi açılış D-Smart'da - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tarihi açılış D-Smart'da

Cevap: Tarihi açılış D Smart'ta

10 yıl bekledik bu stadı böylemi olacaktı.Biz para toplayıp yönetime verelim açık kanala alsınlar.

Yayın haklarını bile şifreli kanala satanlar muhtemelen o maç için kombineleri de geçersiz sayacaktır...

Bu kadar da beklemezdim . Koy şunu açık kanala da cümle alem stat görsün nedir bu şifreleme hevesi ya.

Bu acilis FB'nin olsaydi kesinlikle FBtv'den sifresiz yayinlanirdi. Ama bizde GStv bile sifreli. :eek:

Her şey para değildir. Türkiye'de ki tüm taraftardan destek beklerken yönetim, Türkiye'de ki tüm taraftarın yıllardır beklediği bu stadın açılış coşkusunu yaşamasına izin vermeliydi.

Ve...

Açılış kadar kapanış için de Ali Sami Yen'de bir maç organize edilmesi gerek diye düşünüyorum. Yaşanan onca görkemli senenin hatırına.

Assagidaki mesajlari hatirladinmi Batuhan bey ?? Ben Bir Konu acmistim. Tarih 13.06.2010.. Sen baslamadan önce ve sen Beni nasil elestirmistin..?

Dediklerimizde hakli cikmismiyiz..??

https://www.gscimbom.com/forum/meti...ansfer-yapmayacaksak-ne-zaman-yapacagiz_.html

Benim anlatmak istedigim Transfer bütcesi..!! Düsük Transfer bütcesinden bahsediliyor..!!! Transfer yapmiyorlar degil..!!

Adnan Polat ve Yönetimin´in en büyük Destekcisinden birisiyim.. Bu zamana kadar Takima Maddi anlamda ve vizyonlu Transferler ile cok Güzel isler yaptilar.. Ürettikleri Projeler ile Galatasaray´in gelirini kat kat katladilar...

Bu Sezon gönderecekleri Türk Futbolculara´da katiliyorum ve destekliyorum..

Anlam veremedigim bir Nokta var. Hani su meshur söz varya: " Süper Lig ve Euro Lig´e yetecek bir Kadro yapilacak " Yaani Sampiyonlar Ligine katilinmadi diye biraz daha zayif bu Liglere yetecek Takim yaratilacak.. Farkindaysaniz bu Mantik ile Kac Sezondur Sampiyonlar Ligine dahi katilamiyoruz..

Ben özellikle bu Sezon bu Transfer bütcesinin kisitlanmasinin anlaminida anlamis degilim...

Sen Statt Projesinden Milyon Eurolar kazaniyorsun bu Sezon ve Yeni Stadina cikiyorsun.. Bu Sezon transfer, cok kaliteli transfer yapmayacaksin´da ne zaman yapacaksin..! ? Yillardir katilamadigimiz Sampiyonlar Liginin acisini ancak Avrupa Liginde bir Final söndürür bu Sezon..!

Sen bunun icin en azindan 3 Taane en azindan Baros-Keita-Kewell kadar Kaliteli Futbolcu almalisin..!

Ama Sen ne yapiyorsun..?!!!

Her Sezon yaptigin hatayi yapiyorsun. Bir kere olsun ya lütfen birkere olsun Su takimin Transferilerini son dakikalara birakmayin..! birkere olsun su Takim Teknik Direktörüyle beraber Tam kadro hazirlik kampina katilsin..! Cokmu zor bu olay..? Her Sezon Oyuncular Tek Tek Katiliyor Takima ve belli bi süre uyum sorunu, takim sistemine uyum gibi sorunlar yasiyor..!

Sen Bunca Paralar aliyorsun bu Sezon Sponsorlar saayesinde. Bu sezonumu buldun Transfer bütcesini kisitlamak icin ? Sen Ufak Tefek Hesap yaparsan, sen cok ince detaylar yaparsan elin adami basar Parayi 21´lik Storch´u da kapar..! 20 lik Dos Santosu´da kapar..!!

Sunu artik anlayin sevgili Yönetim..!! Bu taraftar artik bu Arena´yi cok fazla özledi..!

======>
champions-league-logo1.jpg
<======

Bu takım Adnan Polat'ın dediği 2 üst düzey orta saha oyuncusunu transfer etsin uçar.

Daha fazla transfer mi istiyorsunuz. Önce kamuoyu yaratacaksınız yabancı sınırlaması kalkıcak.

Gelmez.

Ne Hamit gelir, ne Nuri gelir, ne de Gökhan İnler gelir. Alabiliyorsan 5 katına Bursa'dan, Kayseri'den futbolcu al.

Mesela Brezilya'dan, Afrika'dan genç yetenekli adam alma şansımız yok, çünkü yabancı sınırlaması var.

İyi oyuncu da kaç tane alıcaksınız. Sadece 6 tanesini oynatabiliyorsunuz. Neil, Baros, Keita, Elano. Bunlar doğrudan ilk 11 oyuncusu. Daha kaç tanesini alıcaksınız?

Eleştirirken hal ve koşulları göz önünde tutmak lazım.

Şu şartlar altında 6-8 iyi yabancınız varsa alt yapıya yatırım yapmak en mantıklısıdır. Bu da uzun vadede sonuç verir.

Adnan Polat üstüne basa basa üst düzey oyuncu diye açıklama yaptı. Daha ne istiyosunuz anlamıyorum ki. Bir de durum çok vahimmiş gibi koca harflerle kırmızı kırmızı yazmışsın. Utanmıyor musun son 2 sezon yapılan transferlere bakınca? Ha sonuç kötü ama transferleri görünce herkes iyi iş çıkarıldığı konusunda hem fikirdi. Nesin sen skor taraftarı mı? Rijkaard'a bile teknik direktör değil denen bir ülkede yaşıyoruz. Diyen kim?? Rijkaard kim??

Kaldı ki azcık geçmişe bakmak lazım. Yönetim hep yapacağının çok azını söyledi. Şimdi o yüzden lütfen o kırmızı koca koca yazıları normal haline getir ve sabırla bekle.

Resmi olarak bir aciklama var mi bu konuda? Eger yoksa ve de netice, haberde gectigi sekilde gerceklesecekse sunu derim; para kazanayim derken taraftar kaybetmek mi? Devam edin siz...

Bir de su var; haberin kaynagi "Fanatik".

Beyler rahat olun, Amsterdam TV (AT5) ye mail gonderdim. Bu maci canli yayinlayacaklarmis. Hollandadakiler serbest izler, canli yayin yaparim size artik izlersiniz full kalite, yine iyisiniz :D

D smart belasindan kurtulamadik gitti, ah ulen ah Cem Uzan yaktin bizi . Sampiyonlar ligi maclarini bile sifresiz avrupadan izliyorduk Galatasaray'in.

Beyler rahat olun, Amsterdam TV (AT5) ye mail gonderdim. Bu maci canli yayinlayacaklarmis. Hollandadakiler serbest izler, canli yayin yaparim size artik izlersiniz full kalite, yine iyisiniz :D

D smart belasindan kurtulamadik gitti, ah ulen ah Cem Uzan yaktin bizi . Sampiyonlar ligi maclarini bile sifresiz avrupadan izliyorduk Galatasaray'in.

Cem uzanın kıcı yanıo bizi yakacak hali yok:)

1 haftadır d smarttan arıyorlar hayır istemiyorum paket falan dedim ısrar etti bugun baya bir bende en sonunda dedimmi kardesim ben o hatayı sizi tercih ederek yaptım bi daha yapmam futbolsmart bedava dediniz uyduruktan bi kanal acıp futbolsmarttı kapattınız bu nasıl bi sahtekarlıktır dedim verdim kalayı sonra ısrar edicek yüz bulamadı herhalde kapattı

Üst Alt