Tarihi açılış D-Smart'da - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tarihi açılış D-Smart'da

Cevap: Tarihi açılış D Smart'ta

Ne biçim bir mallıktır bu ya. Hadi olmadı digiturk e ver lig tv falan bir alakası olsun. Çevremde d smart sahibi çok çok az insan var. Şark yatırımcısı Adnan Polat tan müthiş bir hamle daha

Cem uzanın kıcı yanıo bizi yakacak hali yok:)

1 haftadır d smarttan arıyorlar hayır istemiyorum paket falan dedim ısrar etti bugun baya bir bende en sonunda dedimmi kardesim ben o hatayı sizi tercih ederek yaptım bi daha yapmam futbolsmart bedava dediniz uyduruktan bi kanal acıp futbolsmarttı kapattınız bu nasıl bi sahtekarlıktır dedim verdim kalayı sonra ısrar edicek yüz bulamadı herhalde kapattı

O manada soylemedim, yani Star tv Cem Uzan´in oldugu donemde sifresiz izliyorduk diyorum ..

Nasıl bir zihniyet abi bu...

Millet açılış maçını izleyecek ki stadın haşmetini görsün...

Milleti geçtim biz bile izleyemeyeceğiz...

Yine İnternetten uğraş işin yoksa...:mad:

Bana göre şimdilik sorun yok gibi duruyor. Ama yine de açık kanalda olmasını tercih ederdim herkes izlesin diye...

Ben bizim yönetimden daha değişiğini beklemezdim zaten. Bari Galatasaray Tv'den de yayınlasınlarda o kanala para ödeyen taraftarlar izleyebilsin. Kendi televizyonumuzda versinler hiçolmazsa.

Açılış maçını şifreli kanala satmak nasıl bir zihniyettir. Bunlar tam mezarcı oldu. Ayıptır ayıp. Boğazınıza dursun. Ha bende D Smart var o ayrı bir konu. Ama olmayanlar ne yapsın. Nasıl küfür edesim var...

Kac haftadir basbakani yagliyip duruyorlar,adamin sov yapmak icin gelecegi acilis sifreli olmaz merak etmeyin.Grubun diger kanalarindan birinde ornegin kanal d gibi acik olarak verilir.

aydın doğana inat yayını kaçak izlemeyen ne olsun....

Gerçi adam parayı veriyor alıyor bizim yönetim cebini doldurmak için daha neleri satabilir acaba ?

Böyle bi zihniyet olamaz. İnsan açılış maçını şifrelemez ya.. İşin ucunda para olursa , takımı satar bunlar.

Bu tarihi bir andır ve bu tarihe dünya'daki bütün Galatasaray'lılar açık bir kanaldan tanıklık etmek ister.Ve her şey de para demek değildir sayın yönetim.

Euro D veriyorlar diyorlardi hani?

Bu ara hangi Hollanda kanali yayinliyor maci:)?

Üst Alt