Tarık Çamdal Mutlaka Alınmalı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tarık Çamdal Mutlaka Alınmalı!

şener tarıkdan çok daha ıyı.ayrıca eskışehırın bıze alper potter transferınde yaptıgı namertlıgı de unutmamakk lazım.eskışehıre para kazandırmamak lazım.
tarık konusunda dusuncelerımı aalınmadan çok önce belırtmışım.tarık fanboylarr ne çokmuş ibretlık yorumlar var..

Son düzenleme:
Eskişehirsporun kimin uşaklığını yaptığı belli ,,

tarık için yüz göz olunacağına bursadan şeneri alırım daha iyi .

Almalıyız bu adamı tam Mancini'nin istediği türde bir oyuncu. Asıl mevkisi forvet arkasıymis, kanallarda da oynuyor. Ersun Yanal onu sağ bekte, Ertuğrul Sağlam sol bekte denedi. Tam bir joker.

O klüple uğraşacağıma şunu alırım daha iyi diye bir mantık yok beyler önce onun bi farkına varalım. Şener Tarık İshak vb bunlar iyicearaştırılmalı analiz edilmeli ve eğer sağlayacakları katkı yakın olacaksa diğer faktörler düşünülmeli. Öncelik takıma vereceği katkı olmalı. İki tane mal adam alacağına bir tane düzgün işine yarayacak adam al. Geçen sene Alper alınmış olsaydı çok farklı bir durumda olunabilirdi. Bunlar unutulmamalı. Tarık konusunda açıkcası net bir fikrim yok çok fazla izlemedim . İshak Tarık ve Şener hiç biri 5 m euroluk oyuncu gibi görünmedi gözüme ama iyi analiz edenler potansiyelleriyle birlikte değerlendirip seçim yapabilir.

Ya Arkadaslar Tarik Camdal Bence iyi katki verir Bursali Şener ise bilinmez milli Takimda oynayan Bizdede iş yapar abi Tarik Camdal milli takimda gayet iyi oynuyor şeneri milli takimda gorseydik iyi olurdu ama tarik oncelik.

Bursasporun Dünya yıldızı fiyatı çekmeyeceğini bilsem Ozan Tufan alınsın isterim...95 jenerasyonunda en kayda değer bulduğum futbolcu şu an için...Ki bu sene olabildiğince direkt 11 oynaması muhtemel oyuncuların tercih edilmesi gerektiğini düşünmeme rağmen diyorum bunu...Tarık ın devamlılık konusunda yeterli olamayacağını sanıyorum, defansif anlayışı zayıf ve savruk biri, bek için...

Bundan dogru duzgun bisey olmaz.Ne bek olacak kadar gucu,defansi var ne kanat oynayacak kadar yetenekli heryonden vasat sadece biraz hizi var o kadar.Sener bundan cok daha iyi futbolcu.

Bursasporun Dünya yıldızı fiyatı çekmeyeceğini bilsem Ozan Tufan alınsın isterim...95 jenerasyonunda en kayda değer bulduğum futbolcu şu an için...Ki bu sene olabildiğince direkt 11 oynaması muhtemel oyuncuların tercih edilmesi gerektiğini düşünmeme rağmen diyorum bunu...Tarık ın devamlılık konusunda yeterli olamayacağını sanıyorum, defansif anlayışı zayıf ve savruk biri, bek için...

Türkiye de öyle Tarık gibi bol bol koşan adamlar beğenilir. Taraftar ondan beğeniyor. Bek den ziyade daha çok kanat oyuncusu Tarık benim için. Bir bek için defansif özellikleri gerçekten çok ama çok düşük bu çocuğun.

I am the one who knocks!

Üst Alt