Tarık Çamdal Mutlaka Alınmalı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tarık Çamdal Mutlaka Alınmalı!

Türkiye de öyle Tarık gibi bol bol koşan adamlar beğenilir. Taraftar ondan beğeniyor. Bek den ziyade daha çok kanat oyuncusu Tarık benim için. Bir bek için defansif özellikleri gerçekten çok ama çok düşük bu çocuğun.

I am the one who knocks!

Türkiye Ligi için tam da olması gereken bir özellik bahsettiğiniz. Tarık bu lig için kesinlikle yeterli bir bek. Bu yabancı sınırıyla, defansta mümkünse hiç yabancı kullanmayalım.

Şener çok daha hazır ve gerçek bir bek... Tarık Bizim yıllar önce werderden gelen alpaslan gibi.. Banko değl de kulübeden gelip katkı verebilir

tartismayin beyler... hem tarik hem sener gelsinler.

sener sag bek anlaminda daha saglam olabilir.

ama tarik hem iki kanadin her tarafinda oynayabiliyor, hem de ileri cikislari cok iyi/etkili. tam bir joker.

Tarık sol bek miydi? Eğer öyleyse Tarık sol Şener sağ bek için alınmalı.

Yiğit, Sercan, Aydın, Onti (kiralık), Hayroviç (kiralık), Salih, Umut vb. gibi isimler takas ve tekliflerde muhakkak fazlasıyla kullanılmalı. Elimizde paradan çok oyuncu var..

Salih'e verilen paranın daha azına alabilirdik. Boş yere Eskişehir'e inat yaptık. Mutlaka alınmalı.

Tapata
OvKLZNW.gif

ben de yorum yapmamışım :D

Gerçi muhtemelen abi ne Tarık'ı ya Şener'i alın aynı fiyata diye yazardım, başka konulara da mutlaka yazmışımdır :D

ahahaha çok feci bir up olmuş
ne modlar adminler arada gümbürtüye gitmiş :D belki ben de varımdır bilmiyorum ..

Devre Arasinda Bagirdik Yonetime Salihi alacaginizaTariki alin diye Gitti Veyseli Aldi yonetim tarika diyemedi Bekle

Sozlesme yenileme seni alacagiz diye Simdi cocuk nah gelir Cocuk guvenemedi bize İmzaladi yoksa Curuyecekti kadro disi kalacakti.Yonetim Cocuga guven verseydi Su an bize Bedavaya gelmisti Simdi 5 mio ode bakalim yonetim Çek cezani.İstesekte Cocuk daha gelmez Guvenmez bize 2.olayi yasamak istemez.

ahahahahahahaha

Türkiye de öyle Tarık gibi bol bol koşan adamlar beğenilir. Taraftar ondan beğeniyor. Bek den ziyade daha çok kanat oyuncusu Tarık benim için. Bir bek için defansif özellikleri gerçekten çok ama çok düşük bu çocuğun.

I am the one who knocks!

Bursasporun Dünya yıldızı fiyatı çekmeyeceğini bilsem Ozan Tufan alınsın isterim...95 jenerasyonunda en kayda değer bulduğum futbolcu şu an için...Ki bu sene olabildiğince direkt 11 oynaması muhtemel oyuncuların tercih edilmesi gerektiğini düşünmeme rağmen diyorum bunu...Tarık ın devamlılık konusunda yeterli olamayacağını sanıyorum, defansif anlayışı zayıf ve savruk biri, bek için...

:hat:

Üst Alt