TBBL Final Serisi 2.Maç | Fenerbahçe 61-56 Galatasaray | 8 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TBBL Final Serisi 2.Maç | Fenerbahçe 61-56 Galatasaray | 8 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: TBBL Final Serisi 2.Maç | Fenerbahçe 61-56 Galatasaray | 8 Mayıs | Maç Sonucu

ayrıca maçın son saniyelerinde tamika ya verilen hücum faul tam bir komediydi ya basket faul verilicek yerde hücum faul verdi ya o hata olmasa almştık maçı. aynı pozisyon bizim pota altında da yaşandı uzatmada taylor tamikaya yüklendi ikiside düştü orda düdük bile çalmadı

Cevap: TBBL Final Serisi 2.Maç | Fenerbahçe 59-56 Galatasaray | 8 Mayıs | Devam Ediyo

yahuu takmışsınız bi sayıya gidiyosun.. Ne yapmış kaçta kaç atmış onu söyle bana, son saniyelerde ne yapmış ?

haklısın renkdaş son saniyelerde çok saçma atışlar yaptı ama bi koca takım onun eline bakarsa oda böle yapar ne yapsın oyunu o kuruyo ribandı o alıyo herşeyi o yapıyo bizim esralar tuğbalar boş üçlük ve boş turnike kaçırma yarışına giriyolar o ara malesef türk oyuncularımızın kalitesizliği yüzünden şampiyonluk gitti bana göre 2 maçtan birini illaki alırlar türk oyuncuları seneye temizlenip düzgün oyuncular alınması lazım diyeceğim ama adam gibi oyuncu da yok hep fenevbahçede malasef

Cevap: TBBL Final Serisi 2.Maç | Fenerbahçe 61-56 Galatasaray | 8 Mayıs | Maç Sonucu

Caferağa'da oynadığımız üçüncü maçtada yapılan ön alan baskısında bir kere bile topu çıkartmayı başaramayan,koca maçta bir tane hücum seti oynatamayan hocamıza tebrikler,bu maç onun eseridir.Sophia ve Tamika'ya da mücadeleleri için teşekkürler.

Cevap: TBBL Final Serisi 2.Maç | Fenerbahçe 59-56 Galatasaray | 8 Mayıs | Devam Ediyo

yahuu takmışsınız bi sayıya gidiyosun.. Ne yapmış kaçta kaç atmış onu söyle bana, son saniyelerde ne yapmış ?

Maçın başından bu yana yaptığı savunmayı da mı görmedin Allah aşkına?

Tamika bu gün 45 dakika boyunca oyunda kaldı yani bir kere bile çıkmadı.

2 maçtır Tamika'ya sallayıp duruyorsun. Mersin maçlarını da mı izlmedin. Yada takımıızın maçlarını ilk kez mi izliyorsun?

usab_womens_seimone_augustus.jpg

isil-alben-omur-boyu-unutulmaz.jpg

Çok özledik.

Bizim lehimize bir tane yanlış karar veren hakemler,bazı insanlara karşı büyük bir suçluluk duygusu hissetmiş olacaklar ki galibiyetimizi ve Şampiyonluk ümitlerimizi çaldılar.4.periyotta hakemler kesinlikle emeğimizi çalmıştır!

Abdi İpekçi'deki maçlarda çok seyirci lazım. Şerefsiz hakemler o zaman kolay kolay yapamaz bunları.

Yemin ederim ben bizim guardlardan daha iyi oynarım. Takıma 1 kere set oyunu oynatamadılar. Boş üçlük kaçırdılar. Oooof offf.

çıkmayın maçlara final falan istemiyoruz. biz yeter artık ya yeter. onurunuz gururunuz yokmu sizin, en azından onun için yapın bişeyler. ey yönetim gör rezilliği, resmen otomatiğe bağladılar eziklere karşı. ne zaman ne maç yapıyorsak yeniliyoruz yeter yahu yeter. hiç mi düşünmüyorsunuz şu taraftarı. gidin cska tüm oyuncularını satın alın gelin, lanet olsun belki o zaman yenersiniz

14 sayı 16 ribaund alıp bu maçı bu noktalara getiren Tamika'dır. Takmışın bir Tamika'ya. Takımın en iyi oyuncusu olduğunu göremiyor msusn?

Hiçbir oyuncu tebriği ya da saygıyı haketmiyor bu oyunla.tamika 14 sayı atmış kaç atış denemiş peki onu da yazar mısın? başarı yüzdesini alalım attığı sayıyı değil. zaten atış deneyen 2-3 oyuncu var gerisi dolanıyor ortalıkta emanetlik gibi.

Sayı atmamak için uğraşın kızlar deseler bu kadar olur yani. ulan bi pota altına kaçın ani paslarla yer boşaltın basketi çakın ne bu habire 3 sayılığın orda paslar ondan ona ondan ona hiç mi hücum stratejisi öğretmiyor bu beyin özürlü koç bunlara. hiç mi demiyor kızlar mal gibi bakınmayın orya burya kaçın hep aynı yerde pas yapmayın böyle maç kazanılmaz diye. vallahi masa yumruklamaktan elim kırılacaktı izlerken. sinirlendim kapadım sonra dayanamadım açtım yine kapadım her dakika her atak sinir bozucu çünkü 2 sayı atmak için can çekişiyoruz ölüp ölüp diriliyoruz 50 atıştan 10 tanesi giriyor tamikası batsın hepsi batsın yerin dibine hiç mi atış çalışması yapmıyorlar işleri ne niye 50 atışın 10 u giriyor benden ne farkları var sokaktan geçen kızdan ne farkları var ben niye burdayım bu formayı giyiyorum bu sporu yapıyorum demiyorlar mı o nilay tuğba hele esra şencebe abi katliam ya bi kaşık suda boğasım geldi kız resmen katliam ya sayı attı mı acaba onu da hatırlamıyorum 2 sayı atmıştır heralde.

tabi fenerin hali de farklı değil onlar da kazmalardan kurulu yani 2 tane kazma oyuncuların mücadelesinde daha az kazma olan kazanıyor işte olay budur. bu ne ya 45 dakikada 56 sayı utanın ya utanın her dakikaya 1 sayı nerdeyse yarım basket ulan kız basketbolunu bu kadar takmam ama artık bu fener olayından iş ciddiye bindi izleyelim dedik ne büyük hataymış Allah benim de belamı versin.

pas hataları, hatalı yürümeler herhangi bir bayanı koy o da böyle oynar ne farkları var. maç berabere savunmadayız 4 takım faulu dolmuş hiç önemsiz yerde topsuz alanda faul yapıyor bizim kızlar hop 2 atış. beleş beleş sayılar biz ise 2 sayı için yırtınıyoruz adeta yazıklar olsun ya hele o hakem o hücum faulu çaldınya senin de Allah belanı versin satılmış korkak yalama. Orda koptu maç aslında son saniyeler biz öndeyiz dönmezdi maç ama bu döngüye dur diyecek delikanlı yönetici var mı bizde hani nerde maçı izler gider bu kadar.

5/14 üçlük attılar.

3/23 üçlük attık.

27 ribaund aldılar 46 ribaund aldık.

hiçbir oyuncu tebriği ya da saygıyı haketmiyor bu oyunla.tamika 14 sayı atmış kaç atış denemiş peki onu da yazar mısın? Başarı yüzdesini alalım attığı sayıyı değil. Zaten atış deneyen 2-3 oyuncu var gerisi dolanıyor ortalıkta emanetlik gibi.

Sayı atmamak için uğraşın kızlar deseler bu kadar olur yani. Ulan bi pota altına kaçın ani paslarla yer boşaltın basketi çakın ne bu habire 3 sayılığın orda paslar ondan ona ondan ona hiç mi hücum stratejisi öğretmiyor bu beyin özürlü koç bunlara. Hiç mi demiyor kızlar mal gibi bakınmayın orya burya kaçın hep aynı yerde pas yapmayın böyle maç kazanılmaz diye. Vallahi masa yumruklamaktan elim kırılacaktı izlerken. Sinirlendim kapadım sonra dayanamadım açtım yine kapadım her dakika her atak sinir bozucu çünkü 2 sayı atmak için can çekişiyoruz ölüp ölüp diriliyoruz 50 atıştan 10 tanesi giriyor tamikası batsın hepsi batsın yerin dibine hiç mi atış çalışması yapmıyorlar işleri ne niye 50 atışın 10 u giriyor benden ne farkları var sokaktan geçen kızdan ne farkları var ben niye burdayım bu formayı giyiyorum bu sporu yapıyorum demiyorlar mı o nilay tuğba hele esra şencebe abi katliam ya bi kaşık suda boğasım geldi kız resmen katliam ya sayı attı mı acaba onu da hatırlamıyorum 2 sayı atmıştır heralde.

Tabi fenerin hali de farklı değil onlar da kazmalardan kurulu yani 2 tane kazma oyuncuların mücadelesinde daha az kazma olan kazanıyor işte olay budur. Bu ne ya 45 dakikada 56 sayı utanın ya utanın her dakikaya 1 sayı nerdeyse yarım basket ulan kız basketbolunu bu kadar takmam ama artık bu fener olayından iş ciddiye bindi izleyelim dedik ne büyük hataymış allah benim de belamı versin.

Pas hataları, hatalı yürümeler herhangi bir bayanı koy o da böyle oynar ne farkları var. Maç berabere savunmadayız 4 takım faulu dolmuş hiç önemsiz yerde topsuz alanda faul yapıyor bizim kızlar hop 2 atış. Beleş beleş sayılar biz ise 2 sayı için yırtınıyoruz adeta yazıklar olsun ya hele o hakem o hücum faulu çaldınya senin de allah belanı versin satılmış korkak yalama. Orda koptu maç aslında son saniyeler biz öndeyiz dönmezdi maç ama bu döngüye dur diyecek delikanlı yönetici var mı bizde hani nerde maçı izler gider bu kadar.

:007:

Hiçbir oyuncu tebriği ya da saygıyı haketmiyor bu oyunla.tamika 14 sayı atmış kaç atış denemiş peki onu da yazar mısın? başarı yüzdesini alalım attığı sayıyı değil. zaten atış deneyen 2-3 oyuncu var gerisi dolanıyor ortalıkta emanetlik gibi.

.

Hadi atışları geçtik savunmaya ne diyeceksiniz.? 6sı hücum 16 ribaunda ne diyeceksiniz? Maçı hiç mi izlemiyorsunuz? Maçın başından bu yana kazanmak için herşeyi yaptı kız. En az Işıl kadar hırslıydı. TEbriği de sonuna kadar hak etti Sophia ve Leuchanka ile birlikte.

Kötü oynayınca zaten yeniliyoruz.İyi oynadığımız anlarda da hakem bozuntuları çıkıyor.

maçın sonucundan yeni haberim oldu ve sadece bikaç mesajda gördüğüm birşey kafama takıldı.

46ya 27 ribaund üstünlüğü kurmamıza rağmen mi yenildik, pes hakkaten.

Üst Alt