TBBL Final Serisi 2.Maç | Fenerbahçe 61-56 Galatasaray | 8 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TBBL Final Serisi 2.Maç | Fenerbahçe 61-56 Galatasaray | 8 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: TBBL Final Serisi 2.Maç | Fenerbahçe 61-56 Galatasaray | 8 Mayıs | Maç Sonucu

Fenerbahçe topiclerimizde hep aynı laf zaten.Yenildik.Ulan bizim çocukluğumuz böyle miydi?Giderdik her zaman her yerde,kiminle oynuyorsak çıkyorduk alnımızın akıyla.Biz nasıl bu hale geldik arkadaş?GS'ı sabote eden biri bizi bu hale sokamaz.

Cevap: TBBL Final Serisi 2.Maç | Fenerbahçe 61-56 Galatasaray | 8 Mayıs | Maç Sonucu

yazıklar olsun sizlere,şu kötü takıma yenildik.bugun rakip o kadar kötüydü ki.o kadar ribaunt al ama maçı kaybet.

zafer sen ne işe yararsın,rakibin koçu bile yok bizi 2 sefer yendiler.

seneye ister becky gelsin ister fowles gelsin bu takıma TÜRK oyuncu lazım ya adam gibi oyuncumuz yok ya karşıyakadaki takımı türkler sırtlıyo birsel falan başarıda ilk kriter türk oyunculardır erkeklerde de gördük bu sene yabancılar la olmuyo sadece:mad::rolleyes:

yav tugay, 14 sayı diyorsun tüm takımı sırtladı diyorsun bir kere tüm takımı sırtlayan bir oyuncunun bir basketbol maçında 25-30 sayı atması lazım. şimdi abartma o kadar da değil diyeceksen 14 sayı atan oyuncu için takımı sırtlıyor diyemezsin en fazla elinden geleni yaptı dersin en azından olumsuz eleştiri yapmam ben de oyuncuya ama gelip her şeyi yaptı takımı sırtladı ee 14 sayı attı yahu 7 isabetli atış demek bu 7 tane ya. 7 tane ikilik atarak takım sırtlandığını nerde gördün büyütülecek bir şey yapmadı yani yapması gereken o zaten tabi diğerleri bostan korkuluğu gibi oynayınca 14 sayılık performans nambır van oluyor sen de haklısın.

onu bunu geçtim abi sen bu 2 maçtan birini nasıl kazanamazsın ya bak ne dedim geçen maç konusunda. dersler falan alınmayacak hatalardan dönülmeyecek yine aynı oyuncular çıkacak aynı hatalar yapılacak maç trajik bir biçimde bitecek ben biliyorum herkes biliyor çünkü bu takımın kapasitesi bu. nilay tuğba esra vallahi eksik oynuyoruz ya biz eksik oynuyoruz bunlar sahadayken. fener sanki çok mu sayı atıyor hayır ama onların isabeti daha yüksek. 15 fazla riabund alıp maç kaybeden takım olur mu ya bakar mısın olaya 100 tane sallıyoruz 50 si giriyor fener 80 tane sallıyor 52 si giriyor olay burda bitiyor. kaliteli ve attığını sokan Türk oyuncu alcaksın bu kadar basit iş çok sevgili başkanımız Adnan Polat ''zoruma gidiyor artık bu dandirik fener takımlarına yenilmek. sponsorları var diye yetersiz kadrolarıyla her yıl domine ediyorlar ama artık burama kadar geldi futboldan kesip buraları düzeltecem'' demesi yeterli bunu yapsın canımızı yesin yeter artık ya zaten gündelik hayatımız stresle sıkıntıyla dolu sınavla uğraşıyorum onla bunla açalım izleyelim kazanalım da bi sevinç olur rahatlarız diyoruz başımızdan kaynar su dökülüyor bunun çaresini bulmayan adam durmasın Galatasaray'da ya da çaresini bulsun seneye de umutluyum hadi bakalım seneye şampiyon olalım amenna ama 1 sene daha bu rezillikleri kaldırmak zorunda kalmayız inşallah.

seneye ister becky gelsin ister fowles gelsin bu takıma TÜRK oyuncu lazım ya adam gibi oyuncumuz yok ya karşıyakadaki takımı türkler sırtlıyo birsel falan başarıda ilk kriter türk oyunculardır erkeklerde de gördük bu sene yabancılar la olmuyo sadece:mad::rolleyes:

Seneye Sophia Türk oluyor. Sophia-Işıl-Bahar yeterli olur .

bu yenilgilerin hepsi yönetilemememin neden olduğu yenilgilerdir. aslında polat başkanın seçimi kazanmasına çok sevinmiştim ama, galiba sevinmemek gerekiyormuş hakikatten. söverek sayarak gönderdiğimiz rahmetli başkanımız canaydın döneminde dahi bu eziklere karşı başımız dikti be. yazıklar olsun tüm yönetime ve bu takımlarımızı şu rezil hale getiren zihniyete

bu tamikanın ne işe yaradığını bana biri anlatabilir mi

bu yenilgilerin hepsi yönetilemememin neden olduğu yenilgilerdir. aslında polat başkanın seçimi kazanmasına çok sevinmiştim ama, galiba sevinmemek gerekiyormuş hakikatten. söverek sayarak gönderdiğimiz rahmetli başkanımız canaydın döneminde dahi bu eziklere karşı başımız dikti be. yazıklar olsun tüm yönetime ve bu takımlarımızı şu rezil hale getiren zihniyete

Yönetimiz yapabileceği birşey yok. Douglas çok büyük bir oyuncu ama bize hiçbir katkı sağlayamadı. Işıl ve Augustus'un sezonu kapatmasıyla lig bitmiş bizim için.

Özhan Canaydın döneminde küme düştü bu takım onu da hatırlatırım. (Voleybolu saymıyorum bile, erkek baskette de o dönemin çok daha önündeyiz.)

En son ne zaman yendin?
hiç yenemeyecek miyiz yani? seri 2-2 olursa her şey farklı olur. yeterki hem kızlarımız hem biz üzerimize düşeni yapalım.

maçı izlemedim ama okuduğum kadarıyla baya istekliymişiz. maçın kaderine etki edense o *** hakemmiş.. :sopa:

daha geçen de Türkiye kupasında tokatlayıp almadık mı kupayı

Doğru Canaydın zamanında bunlara karşı başımız dikti,çünkü onlarla oynamıyorduk çünkü ikinci ligdeydik veya şubeler kapatılmıştı.Ben de başkanı basketbol ve voleybolda göreve getirdiği adamlar yüzünden eleştiriyorum ama yatırım olarak bakarsak şartlar ortada,para yok.Ayrıca taraftar olarak önce maçlara gidelim,takımlarımıza sahip çıkalım ondan sonra eleştirelim.

Maça az kaldı konuda ne tıkırtı vaaar ne de sıkırtı. :D

Bkz. artiz ne arar la bazarda diyen dayı :lol:

çıkmayın maçlara final falan istemiyoruz. biz yeter artık ya yeter. onurunuz gururunuz yokmu sizin, en azından onun için yapın bişeyler. ey yönetim gör rezilliği, resmen otomatiğe bağladılar eziklere karşı. ne zaman ne maç yapıyorsak yeniliyoruz yeter yahu yeter. hiç mi düşünmüyorsunuz şu taraftarı. gidin cska tüm oyuncularını satın alın gelin, lanet olsun belki o zaman yenersiniz

Bu kadar büyütme bence. Evet Galatasaray son yıllarda yenemiyor Fenerbahceyi, evet hiçbir branşta üstünlük kuramıyor ancak bu bugünün sorunu degıl ki. Eskiden de böyleydi. böyle gelmiş böyle gidiyor.

Bu kadar büyütme bence. Evet Galatasaray son yıllarda yenemiyor Fenerbahceyi, evet hiçbir branşta üstünlük kuramıyor ancak bu bugünün sorunu degıl ki. Eskiden de böyleydi. böyle gelmiş böyle gidiyor.

Eskiden mi? :D:D:D

1987-1988

1989-1990

1990-1991

1991-1992

1992-1993

1993-1994

1994-1995

1995-1996

1996-1997

1997-1998

7 sezon boyunca namağlup şampiyon oldu bu takım. Sizin o zamanlar bayan basketbolu ne olduğunu bile bilmiyordunuz. Sadece laf olsun diye vardınız.

Bir kere şu var fb basketbol ve voleybolu 2000den sonra tanıdı :D

o kadar uzun boylu değil. kabak tadı verdi takımı son hız eleştiriyoruz diye meydanı boş sanma bu kadar da fenerli arkadaşım. 21 yıl içerde dışarda her yerde yendi fenerbahçe'yi Galatasaray voleybol takımı 1969-1990 yılları arasında. 21 yıl, şaka gibi ama gerçek. Tugay'ın söylediği gibi namağlup şampiyonluklar, o zamanlar da fenerbahçe vardı demekki 11 yıl boyunca içerde dışarda yenildi, yetmedi play-offlarda da yenildi. tabi kalabildiyse eğer.

Erkek basketbolda şubeyi kapatacaktı fenerbahçe eski yıllarda, Galatasaray'a karşı 10 senedir hep kaybettik kapatalım dendi. işte böyle de vizyonsuzdu fenerbahçe. sonra bir iki kişi karşı çıkınca olmadı. yani aslında 10 sene daha içerde dışarda yenseniz de bu fark kapanmaz geçmişiniz çok berbat bir durumda Galatasaray'a karşı. basketbolda 105-39 bir skor var profesyonel bir maçta sen düşün.

Anladık 10 yıldır galibiyetlerde bariz üstünlüğünüz var branşlarda ancak bu sadece değişkenlerin ürünü. bunun değişmeyeceğini düşünüyorsanız bizim geçmiş yıllardaki üstünlüğümüz nasıl durakladı ve değiştiyse sizinki de öyle değişir. şanssız nesiliz, siz şanslısınız durum bu. rekabetin bu yılları böyle geçer ilerisinden kimse emin olamaz. aslantepe'den gelecek paraya bakar her şey.

bayan basket totalde sizden üstünüz

bakabilirsin istatistiklere

Üst Alt