TBBL Final Serisi 3.Maç | Galatasaray 78-82 Fenerbahçe | 11 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TBBL Final Serisi 3.Maç | Galatasaray 78-82 Fenerbahçe | 11 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: TBBL Final Serisi 3.Maç | Galatasaray 28-35 Fenerbahçe | 11 Mayıs | Devam Ediy

biraz daha sıkarlarsa, 1 maçta buldukları sayıyı ilk yarıda egale edecekler..

Cevap: TBBL Final Serisi 3.Maç | Galatasaray 28-35 Fenerbahçe | 11 Mayıs | Devam Ediy

Bu taraftarın da önünde bugün yenilirlerse cidden yazıklar olsun.

Cevap: TBBL Final Serisi 3.Maç | Galatasaray 31-38 Fenerbahçe | 11 Mayıs | Devam Ediy

Bune farkı yemişz yine. Şunları yenemiyoruz ya.

Cevap: TBBL Final Serisi 3.Maç | Galatasaray 33-41 Fenerbahçe | 11 Mayıs | Devam Ediy

Yazıklar olsun başka bişey demiyorum.

Cevap: TBBL Final Serisi 3.Maç | Galatasaray 33-41 Fenerbahçe | 11 Mayıs | Devam Ediy

kapatalim amatör subelerini, her amatör sube macini izledigimde utaniyorum, bunlar futboldan da beterler

büyümü yapıyorlar ne yapıyorlar çözemedim,fenere yenilme hastalığımız neden son bulacak gerçekten çok merak ediyorum, yeter artık :(

33-41 İlk Yarı Sonucu

Douglas 9 sayı

Young 6 sayı

Leuchanka 5 sayı

Tamika 5 sayı

Nilay 3 sayı

Bahar 3 sayı

Yasemin 2 sayı

Yok Abi bize fenere karşı bişeyler oluyor.Hakemler zaten şeref yoksunu.

süper basketçiler tamikam ve nilayım yine döktürüyolar.

Bayan baskette voleybolda falan yenilmek mesele değil. Zira Galatasaray 10 sene üst üste şampiyon olduğu zamanlarda her maçta yeniyordu Fenerbahçe'yi. Voleybolda 27 sene üst üste yenmişiz Fenerbahçe'yi o yüzden çok mesele değil bu yenilgiler ama futboldaki mağlubiyetlerle birleşince acı geliyor insana..

Bayan baskette voleybolda falan yenilmek mesele değil. Zira Galatasaray 10 sene üst üste şampiyon olduğu zamanlarda her maçta yeniyordu Fenerbahçe'yi. Voleybolda 27 sene üst üste yenmişiz Fenerbahçe'yi o yüzden çok mesele değil bu yenilgiler ama futboldaki mağlubiyetlerle birleşince acı geliyor insana..

kendi bu mazeretlerle daha ne kadar kandiracaksin?Ati alan Üsküdari gecmis sen hala nerelerdesin,yani fenerbahce hegemonyasini kabul mu edelim?

Bu maçı alacaksınız!Bunlara bizim sahamızda kupa kaldırtmayacaksınız!Bu taraftarı daha fazla rakip taraftarlar karşısında üzgün bırakmayacaksınız!O kadar anlıyor musunuz?O kadar!

Üst Alt