TBBL Final Serisi 3.Maç | Galatasaray 78-82 Fenerbahçe | 11 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TBBL Final Serisi 3.Maç | Galatasaray 78-82 Fenerbahçe | 11 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: TBBL Final Serisi 3.Maç | Galatasaray 33-41 Fenerbahçe | 11 Mayıs | Devam Ediy

kendi bu mazeretlerle daha ne kadar kandiracaksin?Ati alan Üsküdari gecmis sen hala nerelerdesin,yani fenerbahce hegemonyasini kabul mu edelim?

Ben yenilelim mi diyorum, birşey yapılmasın mı diyorum. sadece futbolda kaybetmiyor olsak bu sonuçlar fazla koymaz demişim ama futbolda da kaybettiğimiz için acısı daha büyük oluyor. Ayrıca fb yenilgilerine en fazla isyan edenlerin başındayımdır bu forumda. Amatör branşlarla ilgili açtığım topici de hatırlatırım

https://www.gscimbom.com/forum/ozha...ay_quot_-sloganini-hatirla-artik-yonetim.html

Cevap: TBBL Final Serisi 3.Maç | Galatasaray 33-41 Fenerbahçe | 11 Mayıs | Devam Ediy

durduruuuun su pennnyii yaaa, karetsin basimiza birda ajavon cikti hatun her mac tribunde oturup oturup mac izliyor ama bizim maclarimizda cosuyor cozemedim bu durumu :(

Oynatmama az kaldı Augustus nerdeee.

neyse bükemedigin bileyi öpeceksin demisler, her ne kadar senden nefret etsem de tebrikler fenevbahce

Augustus geçirdiği sakatlık yüzünden bu sene oynamadı. Önümüzdeki sene dönüyor. Işıl da aynı şekilde.

37-41 oldu.

Cevap: TBBL Final Serisi 3.Maç | Galatasaray 37-43 Fenerbahçe | 11 Mayıs | Devam Ediy

Bahar'ın ikinci üçlüğü. 40-45.

Cevap: TBBL Final Serisi 3.Maç | Galatasaray 43-50 Fenerbahçe | 11 Mayıs | Devam Ediy

Gelecek yıl Bahar ve Işıl hariç yerli oyuncumuz kalmasın mümkünse.

Cevap: TBBL Final Serisi 3.Maç | Galatasaray 48-50 Fenerbahçe | 11 Mayıs | Devam Ediy

Hadi Kızlar alalım bu maçı

Üst Alt