Tebrikler, Şikayetler, Öneriler | ARŞİV - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tebrikler, Şikayetler, Öneriler | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tebrikler, Şikayetler, Öneriler

İkili tartışmanın devam etmemesi için sizleri kısa bir süreliğine konudan uzaklaştırmayı uygun gördük.

iikili tartışma devam etmez zaten yöneticilerimiz ihraç eder diye düşünüyordum . mesajımda yazdığım geçen gün mustafa mut arkadaşta bi arkadşamıza üstü kapalı böyle küfür etmişti Galatasaraylılık adı altında fb li olduğu ortaya çıktı bu arkadaşta onun gibileri korumak isterken küfürden ötesini yedik .

İkili tartışmanın devam etmemesi için sizleri kısa bir süreliğine konudan uzaklaştırmayı uygun gördük.

hocam bide gerçekten bu olayın üstü böylemi kapatılacak yani uzaklaşacaz konudan ona uyarı verilecek en fazla benim nereye gittii belli olmayan küfür yediğimlemi kalacam yoksa görüşülecekmi o küfür yeter fb lilerden yediğimiz küfür hangi Galatasaray lı fb nin şampiyon olmaması için yazdığı mesaja küfür yazar

hocam bide gerçekten bu olayın üstü böylemi kapatılacak yani uzaklaşacaz konudan ona uyarı verilecek en fazla benim nereye gittii belli olmayan küfür yediğimlemi kalacam yoksa görüşülecekmi o küfür yeter fb lilerden yediğimiz küfür hangi Galatasaray lı fb nin şampiyon olmaması için yazdığı mesaja küfür yazar

Böyle diyorsunda sen de adama şerefsiz demeye getirmişsin bilmem farkında mısın ? Eğer rahatsız olduysan şikayet edersin, bir şey yapılması gerekiyorsa yapılır ama sen aynı şekilde cevap vermeyi seçmişsin. :)

Konu uzamasın diye de konuya girişiniz engellenmiş, kendi hatanı da gör bence. :)

Böyle diyorsunda sen de adama şerefsiz demeye getirmişsin bilmem farkında mısın ? Eğer rahatsız olduysan şikayet edersin, bir şey yapılması gerekiyorsa yapılır ama sen aynı şekilde cevap vermeyi seçmişsin. :)

Konu uzamasın diye de konuya girişiniz engellenmiş, kendi hatanı da gör bence. :)

tamam banada ihraç verin o zaman onada hatalıyım kendimde görüyorum hatayı

ben aynı şekilde cevap vermedim bu arada aynı şekilde cevap vermeydim küfür ederdim. şikayet etmiştim zaten.

tamam banada ihraç verin o zaman onada hatalıyım kendimde görüyorum hatayı

Konudan uzaklaştırılma olayını yeni başlattık. Bunun amacı da üyelerin forumun genelinden değil de sadece tartışmaya girdikleri konudan uzak kalmalarını sağlamak amacıylaydı. Şu an yorum yapsan sinirli şekilde yorum yapacaktın ve belki daha kötü konuşacaktın.

İhraç gerektiren bir durum yok. Sana sakin olmanı tavsiye ediyorum, rahatsız olduğun mesajı raporla, lütfen rahatsız olduğun üsluba benzer şekilde cevap verme. :)

Konudan uzaklaştırılma olayını yeni başlattık. Bunun amacı da üyelerin forumun genelinden değil de sadece tartışmaya girdikleri konudan uzak kalmalarını sağlamak amacıylaydı. Şu an yorum yapsan sinirli şekilde yorum yapacaktın ve belki daha kötü konuşacaktın.

İhraç gerektiren bir durum yok. Sana sakin olmanı tavsiye ediyorum, rahatsız olduğun mesajı raporla, lütfen rahatsız olduğun üsluba benzer şekilde cevap verme. :)

benim yazdığımda hiçbişey yoktu diyemiyeceğim sadece dediğim şuydu bu küfürleri adammı şerefli dedim ? bu aynı şekilde karşılık vermekmi ? cidden bana cezamı verin ama küfürün karşığı bu olmamalı çünki ben hiç kimseye küfür etmedim etmiyecemde küfürlü konuşmadığım için zoruma gidiyor açıkcası bu olaylar hak etmedim .ne kadar ceza alacak peki banada cezamı verin ciddi söylüyom yani

benim yazdığımda hiçbişey yoktu diyemiyeceğim sadece dediğim şuydu bu küfürleri adammı şerefli dedim ? bu aynı şekilde karşılık vermekmi ? cidden bana cezamı verin ama küfürün karşığı bu olmamalı çünki ben hiç kimseye küfür etmedim etmiyecemde küfürlü konuşmadığım için zoruma gidiyor açıkcası bu olaylar hak etmedim .ne kadar ceza alacak peki banada cezamı verin ciddi söylüyom yani

Niye ikinizin de ceza almasını istiyorsun anlamıyorum gerçekten ?

Seninle tartışan arkadaşın mesajına da baktım alenen bir küfür yok ortada zaten küfür olsa ceza verilirdi. İkinizin de birbirinize karşı sert söylemleri var ve ceza yememeniz için konudan uzaklaştırıldınız. Sana dediğim gibi şikayet ediyorsun ama sen de hakaret ediyorsun. Bu seni de haklıyken haksız duruma düşürür takdir edersinki.

Niye ikinizin de ceza almasını istiyorsun anlamıyorum gerçekten ?

Seninle tartışan arkadaşın mesajına da baktım alenen bir küfür yok ortada zaten küfür olsa ceza verilirdi. İkinizin de birbirinize karşı sert söylemleri var ve ceza yememeniz için konudan uzaklaştırıldınız. Sana dediğim gibi şikayet ediyorsun ama sen de hakaret ediyorsun. Bu seni de haklıyken haksız duruma düşürür takdir edersinki.

yaww nasıl küfür yok çıldıracam gerçekten verin ikimizede cezasını bende hak ettim gerçekten hakettim oda haketti ver ceza abi bize eğer gerçekten sen küfür olmadığını düşünüyormusun cidden merak ettim ?

tekrarlıyorum ben aynı şekilde cevap vermedim dediğim kelime şudur bu küfürleri yazan adammı şerefli dedim ? başka birşey demedim

Bu konuyu biri cezasını sindiremesin ve buraya 10 larca mesaj yazsın diye açmadık.

Hasan Altın, şu konuya dünden beri 10 'a yakın mesaj yazmışsın kendince sebepler için, çoğunu okumadım bile. Konuda 2 'li tartışma yapmışsınız konuya girişiniz yasaklanmış. Tepki bedava tabii, bu yüzden abartıda sınır tanımıyorsunuz. Ne olmuş o konudan banlanmışsanız yahu?

Başkalarını davranışı için eleştirmeden önce, kendinizi bu tür olaylarda frenlemeyi öğrenin.

Bu konuyu biri cezasını sindiremesin ve buraya 10 larca mesaj yazsın diye açmadık.

Hasan Altın, şu konuya dünden beri 10 'a yakın mesaj yazmışsın kendince sebepler için, çoğunu okumadım bile. Konuda 2 'li tartışma yapmışsınız konuya girişiniz yasaklanmış. Tepki bedava tabii, bu yüzden abartıda sınır tanımıyorsunuz. Ne olmuş o konudan banlanmışsanız yahu?

Başkalarını davranışı için eleştirmeden önce, kendinizi bu tür olaylarda frenlemeyi öğrenin.

Beyin bedava hocam.

konuya giremediğimden dolayı tepki vermiyorum yediğim dolaylı küfüre ceza verilmemesi konu adamın yazdığı mesaj

yani maci vermeyelim onurumuzla oynayalim zaten her durumda yenilecegiz diyenler fenerli sen ve senin gibi yatalim-satalim diyenler Galatasaray'li oyle mi? sence de bu durumda bir terslik yok mu?

bence kendi takiminin yatmasini-maci satmasini isteyenler ozel hayatlarinda kimbilir neler satiyorlardir veya duruma gore neler satmayi goze aliyorlardir.

106 yillik serefli kulup gerekeni yapacaktir, sizin gibi kendini bilmezleri mi dinleyecekler?

bu mesajı bana söyleselerdi ceza vermezdim diyorsan eyw bişey demiyorum daha.

Şu ''beğen'' işi günlük bir kaç adetle sınırlandırılsa gerçekten amacına uygun bir iş olur. Zira bu şekilde, msn konuşmalarındaki gülen surat ifadesi kadar sıradanlaştı.

Evet Hasan, amacini asan seyler var sana yazilan mesajda, gereken yapilmistir yada yapilacaktir.

Sen sikayet tusuna bastiktan sonrasi bizim isimiz.;)

Selim, vB kaynakli bir durum. Herseyde oldugu gibi suyunu cikarttik maalesef.

Galatasaray başkanı kim olsun ? anketinde Adnan Polat diyenlerin kim olduğunu öğrenme şansım var mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt