Tebrikler, Şikayetler, Öneriler | ARŞİV - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tebrikler, Şikayetler, Öneriler | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tebrikler, Şikayetler, Öneriler

Verilen cezalar şeffaf olmalı. Nedenini herkes görebilmeli. Ayrıca cezanın doğru olup olmadığı üyeler tarafından değerlendirilebilmeli.

Verilen cezalarda, ceza alan kişiye başlık açılıyor ve açılan başlıkta neden ceza aldığı yazılıyor. Ayrıca sen adam öldür, daha sonra ceza al, cezan hakim tarafından verildikten sonra, halk tarafından da değerlendirilmesini iste. Var mı böyle güzel bir yasa?

Verilen cezalarda, ceza alan kişiye başlık açılıyor ve açılan başlıkta neden ceza aldığı yazılıyor. Ayrıca sen adam öldür, daha sonra ceza al, cezan hakim tarafından verildikten sonra, halk tarafından da değerlendirilmesini iste. Var mı böyle güzel bir yasa?

Tamam da yargılamadan ceza veriliyor, buna ne diyorsun?

Ortada koyulmuş bir şey yok. Moderatör değil, ne deniyorsa artık onlara. Bu kısım işin teferruat kısmı.

Verilen cezalar şeffaf olmalı. Nedenini herkes görebilmeli. Ayrıca cezanın doğru olup olmadığı üyeler tarafından değerlendirilebilmeli.

Burda anket açsam 10 üyenin 8'i senin ihraç edilmeni ister.

Tamam da yargılamadan ceza veriliyor, buna ne diyorsun?

Direk küfür-hakaret vs... yorum yapanlara, yargıya gerek kalmıyor. Küfür eden üyeye uyarı verilmez. Bu sefer uyarı alan kişi itiraz eder. Ama çok rahatsız olduğun bir ceza vs... olay varsa, adminlerden birine ticket açarak veya pm atarak detaylı cevap alabilirsin. Onun yeri burası değil.

Ayrıca şu da var, metafor üzerinden bir şeyler yazmıştım. Hakaret yoktu. Metafor olduğu apaçık belliydi. Bunun üzerine ceza aldım ben zamanında.

"Bibby'lenmek" yüzünden ceza aldım. Küfür falan değil Bibby'lenmek, Mike Bibby'nin "Bibby"siydi.

Serhat dediğin gibi olması durumda verilen cezalara herkes karışır ve arkadaş grupları keyfi itirazlarda bulunur. Bu durumda işi daha çok çıkmaza sokar.

Keyfi cezalar konusu ise emin olun ki böyle birşey olması zor, bir kişiye ceza verilecekse bu %100 rapor olarak sunuluyor. Bir tutarsızlık olduğunda kendi içimizde itiraz eden oluyor zaten.

Serhat dediğin gibi olması durumda verilen cezalara herkes karışır ve arkadaş grupları keyfi itirazlarda bulunur. Bu durumda işi daha çok çıkmaza sokar.

Keyfi cezalar konusu ise emin olun ki böyle birşey olması zor, bir kişiye ceza verilecekse bu %100 rapor olarak sunuluyor. Bir tutarsızlık olduğunda kendi içimizde itiraz eden oluyor zaten.

Banane bundan. Moderasyonun işi ne?

Diğerlerinin aldığı cezalar seni ilgilendirmiyorsa o zaman sorun yok demektir. Kendi aldığın cezalarda açıklama yapılıyor. Genelde hakaretten ceza alıyorsun

Mobil tema geri yüklenecekti sanırım. Konu Birkan'da.

...

Cezalar keyfi verilmiyor, aynı rapor konusu kaç kere tartışılıyor. İtiraz mı edeceksiniz? Bana mail atın. Sorun benimleyse en son ihtimal Abdullah Abi ile konuşun. -En son ihtimal-

8. Harfleri kalınlaştırarak (bold) mesaj yazmamak bir forum kültürüdür ve vurgulanmak istenen bölümlerin açıklanmasına yarar. Tüm mesajlarını kalınlaştırarak yazan ve bu kuralı ihlal eden üyelerimiz önce uyarılacak, devam etmeleri takdirde 1 günden başlayan ve tekrarında daha fazla olacak şekilde Mesaj Yazamama Cezası (MYC) alacaklardır.

:( :sad007:

Portal açıldığı zaman bir app yazdırmayı düşünüyoruz. Forum scriptimiz için app yazılamıyor malesef.

sol freamede son atılan mesajları gösteren şey vardı bi ara iyidi güzeldi hoştu o aslında

Anketi anlamadim kankuliler. O 4'u mu aday simdi kesin olarak? Baskasi olamas mi

Bence su an anketi acmak gereksiz olmus. Polat veya Helvacinin oy alamayacagi belli, Ozgorkey'i de taniyan yok. Bir sekilde Aysal'a destek veriliyorsa hani linkini kulube gonderiyoruz tarzi bilemem ama sanki sonucu belli olmus anketin, tipki Refik'le benim NBA anketimiz gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt