Teknik Direktör Nöbeti - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Teknik Direktör Nöbeti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Teknik Direktör Nöbeti

Yönetim debrim yapıyor gardaşlarım destek vermek lazım (!).İlk maç ''I love You Hagi'' derken hemen ardından YÖNETİM İSTİFA iyi gider.

Hagi'yi yedirmek istemiyorsak ilk yapmamız gereken maç sırasında takımda görmek istemediğimiz oyuncuları ıslıklayıp yönetime mesaj yollamak olcaktır.

Rijkaard mı Hagi mi ?

Bu soruyu Bülent Korkmazı kovduğunda sorsaydık Forumun %95 Rijkaard derdi...

Bu zihniyet Hagi'yi de yiyecek, sadece sezon sonuna kadar hocasız kalmayacağız başka açıklaması yok.

Rijkaard mı Hagi mi ?

Bu soruyu Bülent Korkmazı kovduğunda sorsaydık Forumun %95 Rijkaard derdi...

Hala Rijkaard.Hagi 3 yıldır TD'lik yapmıyor.Bazı adamlar çok iyi futbolcudur ama iyi Teknik adam olamaz.Hagi'de bunlardan biri maalesef.Ona karşı sevgim hiç bitmez ama skor taraftarının biteceğini bildiğim için gerçekten işimiz zor.

Skibbe ayrildigindada Hagi istanbula gelmis anlasamamislardi,bulent gelmisti daha sonra.O zaman teklif 6 aylikti Hagi kabul etmemisti,simdi 1.5 sene deniliyor,insallah bir aksilik cikmaz.

rijkaard gitti sezgin kaldı helal olsun yönetime...mismovic insua son gün alındı son gün transferi ne kadar katkı verir bunu söylüyorduk zaten hep...pino gibi çapı belli olmayan adamı 2 ay peşinden koştu sezgin yuh ki ne yuh hala o görevde...artık hıncala inannıyorum adnan polatın gizli şeylerini biliyor sezgin ondan kalıyor...

bu futbolcular Hagi yi de yemeyecekmi?soruyorum size.Terim olsa daha iyi olmazmıydı? onu biraz zor yerlerdi

Bu sene hayatımız nöbette geçti valla şimdide T direktör . Hagi ile Ua arasındakiler beni ilgilendirmez Hagi benim için her zaman efsanedir. Gelirse hırsını futbolcularada aşılaması gerekiyor. Radikal olması gerekiyor. Oynamayanı iş bilmeyeni lafa söze gelmeyeni anında göndersin. Bu sezon 10. cuda olsak bu mantıkla giderse arkasındayım. O oynadığı zamanki kazanma hırsını aşılarsa oyunculara nasıl olsa Galatasaray eski günlerine döner bu kadroyla yada yenisi ile ona göre herkez ayağını denk alır. Yönetimde artık uyumasın transfer politiksını değiştirsin bence sırf bu yüzden terimle anllaşamadılar

Bu sene hayatımız nöbette geçti valla şimdide T direktör . Hagi ile Ua arasındakiler beni ilgilendirmez Hagi benim için her zaman efsanedir. Gelirse hırsını futbolcularada aşılaması gerekiyor. Radikal olması gerekiyor. Oynamayanı iş bilmeyeni lafa söze gelmeyeni anında göndersin. Bu sezon 10. cuda olsak bu mantıkla giderse arkasındayım. O oynadığı zamanki kazanma hırsını aşılarsa oyunculara nasıl olsa Galatasaray eski günlerine döner bu kadroyla yada yenisi ile ona göre herkez ayağını denk alır. Yönetimde artık uyumasın transfer politiksını değiştirsin bence sırf bu yüzden terimle anllaşamadılar

Terim´le anlasamamalarinin sebebi baska. Yemedi. Bazi seylerden vazgecmek istemedi yönetim. Terim herzaman tek olmak ister. Bunu bilmiyorlar mi? Birseyin degismesini isteyen yönetim derdi ki: Tamam Fatih, istedigin gibi olsun, sana güveniyoruz. Al bu takimi kendi düsüncelerin dogrultusunda basariya götür. Neymis efendim? Adnan Sezgin´i istememis, Adnan Polat´da buna yanasmamis. Yemedi. Bu kadar basit. Hagi´yi yeri geldiginde yine etkiler bunlar. Ama Terim´i asla etkileyemezlerdi. Söz sahibi olamayacaklardi. Konu bu

arkadaslar yeri degil ama ikitane angutun kulak misafiri oldum berberde.

"redcard (rijkard) ida yollamislar"

" aziz baskan messiyi alirdida turkiye buna hazir degil"

"aykut tam bize gore. 10-20 sene kalir artik"

"keske ridvan yardimcisi olsaydi..cok durust ve dogrulari soyluyor"

"caner yildiz olucak..avrupada herkes ondan konusucak"

ve bu adamlar 40 yaslarinda filan. coluk cocuk degil.

arkadaslar yeri degil ama ikitane angutun kulak misafiri oldum berberde.

"redcard (rijkard) ida yollamislar"

" aziz baskan messiyi alirdida turkiye buna hazir degil"

"aykut tam bize gore. 10-20 sene kalir artik"

"keske ridvan yardimcisi olsaydi..cok durust ve dogrulari soyluyor"

"caner yildiz olucak..avrupada herkes ondan konusucak"

ve bu adamlar 40 yaslarinda filan. coluk cocuk degil.

Saka yapmislardir. :eek:

FM11 demo çıkıyormuş beyler dağılın. Adnan Polat demoyu indirip takımı kendi yönetecekmiş. Sezgin'de scout bölümünden yetenek arayacakmış. Ne de olsa 2012 var, para gitmesin. :asd:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt