Teknik Direktör Nöbeti - Sayfa 62 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Teknik Direktör Nöbeti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Teknik Direktör Nöbeti

Hagi nin sözleşme detayları paylaşılıyor:D

Date Payment (Euro)

November 20, 2010 400,000

February 10, 2011 400,000

May 10, 2011 450,000

TOTAL 1,250,000

Date Payment (Euro)

August 10, 2011 400,000

November 10, 2011 400,000

February 10, 2012 400,000

May 10, 2012 550,000

TOTAL 1,750,000

Achievements Payment (Euro)

I. Winning Turkish Super League Title(2010-2011 Season)

Winning Turkish Super League Title (2011-2012 Season) 1.000.000.-

1.000.000.-

II. Winning Turkish Cup (2010-2011 Season)

Winning Turkish Cup (2011-2012 Season) 250.000.-

250.000.-

UEFA Champions league;

Achieving to success in group stage -EUR. 200,000

For each achieving to next tour -EUR.200,000

Winning the semi final game -EUR.400,000

Winning the UEFA Champions League Cup-EUR. 1.000.000

Galatasaray S.K. President Coach (Technical Director)

Adnan Polat

Gheorghe Hagi

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş

Murat Yalçındağ

M. Adnan Sezgin

ultrAslan.com dan alıntı bu arada

"Çağırılırsak koşa koşa geliriz."

Nasıl bir profesyonelliktir, vizyondur anlaşılır gibi değil. Daha yeni teknik direktörün hatta ve hatta Rijkaard olmadığında takımı çalıştıracak, maça hazırlayacak antrenörün dahi belli değilken sen gidip tüm ekibin sözleşmesini fesh ediyorsun. Sonra birde görüştüğün adamların hepsi seni red ediyor veya sen anlaşamıyorsun. Oynayacağın derbi öncesinde sakatın, eksiğin yetmiyormuş gibi birde antrenörsüz kalıyorsun. Takımı da altyapı sorumlun ve kaleci antrenörün 'derbiye' hazırlıyor. Bu hakikatten müthiş bir yöneticilik başarısıdır, daha felaketini görmemiştim. Fazla kasmayın, fazla uzaklara gitmeyin. 2008 sezonunda son 6 hafta takımın başına geçen Cevat Güler geçtiğimiz sezon ayrılırken bir kaç söylemde bulunmuştu. Eğer o mübarek adamında kalbini kırmadıysanız gidin, anlaşın. Cevat Güler'i bu sefer 6 maçlığına değil, 6 aylığına hatta gerekirse 6 yıllığına takıma getirin. Ne demişti Cevat hoca?

"Günün birinde ihtiyaç duyulur ve tekrardan çağırılırsam eğer, koşa koşa gelirim."

Hagi gelsin artık hem cana hem misi'den veriim alalım bari doğu Avrupa futbolcularını tutar hagi . Pino'nun bence hagiyle pek şansı yok. Elano'yu iyi kullanabilir bence. Kewell'da biraz kendisini görebilir . Mustafa Sarp'ı anında tribüne yollar :D. Emre Çolak ve Aydın'la çok uğraşır

453.jpg

Galatasaray'da Rijkaard'ın koltuğuna talip olan ilginç bir isim var. Ondan bahsedeyim. Marcello Lippi. Onunla temasa geçen Galatasaray yönetimi değil. Israrla Galatasaray gelmek isteyen Lippi idi. Menajerliğini yapan oğlu Davide Lippi, babasını Galatasaray'a teknik direktör yapabilmek için Salı akşamından bu yana telefon faturasına ikiye katlamıştır. Bu teklif Galatasaray tarafında kabul görmedi.

Aceto Balsamico: Lippi ve Galatasaray

Yazıklar olsun. İşin içinden çıkamayan bu yönetime.

Adnan Öztürk'ü istemeyen adamaları görünce , duyunca ne kadar sinirleniyorum bi ben bi ALLAH bilir.

Hagi de yalan oldu galiba.Dünden beri yazlıyor ama resmi bir açıklama yok.Ki inşallah gelip bu durumda takımın başına risk almaz.Çünkü onun gözümüzde ki değerini de düşürmeye çalışacak bu yönetim.Yaptıkları bu.

Hagi bir kabul etmesen sen de Fatih Terim gibi çok sevindireceksin beni. Bu yönetim gidince Fatih Hoca ile birlikte gelirsiniz olur biter.

453.jpg

Galatasaray'da Rijkaard'ın koltuğuna talip olan ilginç bir isim var. Ondan bahsedeyim. Marcello Lippi. Onunla temasa geçen Galatasaray yönetimi değil. Israrla Galatasaray gelmek isteyen Lippi idi. Menajerliğini yapan oğlu Davide Lippi, babasını Galatasaray'a teknik direktör yapabilmek için Salı akşamından bu yana telefon faturasına ikiye katlamıştır. Bu teklif Galatasaray tarafında kabul görmedi.

Allah bilir sebebi Adnan Sezgin'dir :)

453.jpg

Vay .....

Lippi lippi diyip duruyorum 2 gündür.Bize gelebilecek en iyi teknik direktörler.

1)Marcello Lippi

2)Trapattoni

2'si de disiplin makinasıdır.Tabi bir de Felix Magath var.

453.jpg

Şimdi Lippi kapımaza geldi ve biz istemedik öyle mi? Bize gerçekten Giray Bulaklar layık.

sceamgid dedi ki...

ben nedenini soyliyim ,cunku boyle bir olay yok,gs yonetimi aklinca itabarini kurtarcak biz lippiyi reddettik diyerek,rikardin gidecegi bile sali aciklandi,lippinin ogluda reutersden haber bekiyodu rikardi kovsalarda ben sali aksami babami gsnin tdsi yapsam,fatih terimi bile getiremediler takimin basina hagiyi getirdiler,lippiyi nereye reddeiyolar?aceto bunu yazdigina gore kaynaklarin saglam olmali ama her zaman kaynaklarina guvenme derim,bazen insalar farkinda olmadanda kullanilabiliyor.

21 Ekim 2010 12:30

BT dedi ki...

@sceamgid

Çok iddialı bir arkadaşsın ama yanılıyorsun. Evet kaynaklarım sağlam. Lakin Galatasaray değil. Haberin kaynağı da direkt benim. Diğer olasılığı düşün istersen. Marcello Lippi tarafını.... Yeterli mi?

:)

Adnan Sezgin gitmezse isterse Mourinho gelsin yine başarı gelmez. İlk başta bu uğursuz heriften kurtulmamız lazım.

sceamgid dedi ki...

ben nedenini soyliyim ,cunku boyle bir olay yok,gs yonetimi aklinca itabarini kurtarcak biz lippiyi reddettik diyerek,rikardin gidecegi bile sali aciklandi,lippinin ogluda reutersden haber bekiyodu rikardi kovsalarda ben sali aksami babami gsnin tdsi yapsam,fatih terimi bile getiremediler takimin basina hagiyi getirdiler,lippiyi nereye reddeiyolar?aceto bunu yazdigina gore kaynaklarin saglam olmali ama her zaman kaynaklarina guvenme derim,bazen insalar farkinda olmadanda kullanilabiliyor.

21 Ekim 2010 12:30

BT dedi ki...

@sceamgid

Çok iddialı bir arkadaşsın ama yanılıyorsun. Evet kaynaklarım sağlam. Lakin Galatasaray değil. Haberin kaynağı da direkt benim. Diğer olasılığı düşün istersen. Marcello Lippi tarafını.... Yeterli mi?

:)

Yani ? Hagi geldi öyle mi?

Yazık olucak. Zaten yeterince yazıklardayız...

İçim karardı la.Neyse yarım saat sonra zaten proje teslimi için Üni'ye gideceğim,yeter ya.İnsallah hiç bir Teknik Direktör gelmez de şu yönetimden kurtulma şansımız olur,tek üzüldüğüm adam Tugay Kerimoğlu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt