Teknoloji ile İlgili Soru ve Sorunlar - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Evinizde bulunan kablosuz ağ yavaşsa etrafta bulunan Bluetooth cihazları kapatın. Sonrasında hızın %40 daha arttığını göreceksiniz. Özellikle kablosuz download hızında

Ekli dosyayı görüntüle 193799

Gençler şu siyah şerjdeki ayfon kaç oluyor?
Ayfon is disabled diyo bunu bi bayan verdi bugün bana.İşine yariyorsa al kullan dedi.d

6 ya da 7 sanirim. Bende 7 var kenarda duruyor (yedek niyetine) ona benziyor zira.
Bu arada, disable olmussa sifresini bilmiyordur dolayisiyla bunu da cozemezsin, apple'da limitli olarak yardimci olabiliyor. Kimin appleID'si kayitli ise o destek alabilir.

Kılıfı çıkar üstat. Telefonun arkasında yazan model kodunu Google da aratınca modelini ogrenebiliyorsun

Tam ben yaziyordum eski modellerde yaziyordu, 10 sonrasi sanirim kaldirdilar. Bendeki 12'de yok 13'de de yok baktim simdi emin olmadan Kubat'a yazmayayim diye. 7'yi bulamadim o nedenle bakamadim ama sanki eskilerde model/seri no yaziyordu. Apple'da "warranty check" yapilabilir yaziyorsa.

yav benimde bir sorum var ;

Şimdi bu iphoneların kulaklıkları şarj aletinin girişi gibi oldu ya ben hem şarj hem eski kulaklıklığı aynı anda takacağım encoder bulamaz mıyım ? İnternetten aldım bir kaç çalışmıyor :s

sifreyi kirmak mumkun degil diye biliyorum

Aynen, degil, apple'de belirli sartlar disinda yardim etmiyor basima geldi oradan biliyorum. Sonradan hallettim hatirladim vs... O nedenle birinden apple urunu alirken, de-resgister etmelerini isteyin yani appleID kaldirip kayittan cikarsinlar yoksa basiniz agrir. Apple politikasi. Ozel birilerinden yardim almaniz lazim o da pahaliya patlar ve zaman aliyor diye biliyorum baya bir islem uyguluyorlar.

Üst Alt