Teknoloji ile İlgili Soru ve Sorunlar - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu da çalışıp çalışmadığı hakkında gram bilgim yok , TR'de satışı yok sanırım görmedim olanlar da çalışmıyor :S

Zaten boyle bir urunu iyi bir OEM'den almani tavsiye ederim ben ornek attim bilmiyorum bu kimdir necidir :)

Belkin vs... gibi daha premium tedarikcilere bakman iyi olur Yunus. Apple kendisi uretmiyorsa sayet (ben gormedim hic). Isinacaktir bir yandan da. Macbook icin converter kullaniyorum ben coklu adapter, deli gibi isiniyor mesela. 2 tane eskittim 4 senede.

Zaten boyle bir urunu iyi bir OEM'den almani tavsiye ederim ben ornek attim bilmiyorum bu kimdir necidir :)

Belkin vs... gibi daha premium tedarikcilere bakman iyi olur Yunus. Apple kendisi uretmiyorsa sayet (ben gormedim hic). Isinacaktir bir yandan da. Macbook icin converter kullaniyorum ben coklu adapter, deli gibi isiniyor mesela. 2 tane eskittim 4 senede.
Baseus marka buldum şimdi de yorum yok alırız çalışmyor elimizde kalıyor en iyisi kullanan vardır belki birileri. Teşekkürler.

iTunes ile restore yapıp sıfırdan kurulum aşamasında icloud sorduğunda o aşamaya gelmeden 2-3 adım önce eğer aynı iCloud girişi yapılmış yeni bir iPhone telefonu varsa onunla iki telefonu yan yana getirerek iCloud kilidini açabilirsiniz.

Üst Alt