Telefon Önerileri - Sayfa 107 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telefon Önerileri

250€'ya tertemiz, sifir sayilacak Honor View aldim ve gayet iyi simdiye kadar. Bir telefona daha fazla para gömmeye lüzum yoktur. 128GB, islemcisi canavar gibi, 1 sülaleye yetecek kadar ram koymuslar, kamerasi iyi ve kulaklik girisi var. 4000 mah üstelik. Antutu'da ilk 25 telefonun icerisine giren en ucuz telefonu aldim.

250€'ya tertemiz, sifir sayilacak Honor View aldim ve gayet iyi simdiye kadar. Bir telefona daha fazla para gömmeye lüzum yoktur. 128GB, islemcisi canavar gibi, 1 sülaleye yetecek kadar ram koymuslar, kamerasi iyi ve kulaklik girisi var. 4000 mah üstelik. Antutu'da ilk 25 telefonun icerisine giren en ucuz telefonu aldim.
20 ise 4000 lira burda faturasız fiyatları amiral gemisi sayılır daha ne alacan, 10 ise katılabilirim dediklerine

ONEPLUS A5000 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

E

Evet Honor View 20. HTC 10 ve HTC U11'den sonra artik baska bir markaya geceyim dedim.
Halen htc10 kullaniyorum 2016dan beri ilk günkü gibi telefon sadece batarya cabuk bitiyor, cogu kisi sorun yasadi benim telde ama allaha şükür hicbi sey olmadi daha. Batarya degisip kullansam 3 sene daha gider bence. Ama aklim iosta ya bozulursa tel hemen iphone xr alacam ios kullanmayi özlemişim

Halen htc10 kullaniyorum 2016dan beri ilk günkü gibi telefon sadece batarya cabuk bitiyor, cogu kisi sorun yasadi benim telde ama allaha şükür hicbi sey olmadi daha. Batarya degisip kullansam 3 sene daha gider bence. Ama aklim iosta ya bozulursa tel hemen iphone xr alacam ios kullanmayi özlemişim
2 sene önce U11'i ucuz bulunca 10'u satip almistim. Daha büyük batarya ve kulaklik girisi olan telefon alayim dedim. Göz önünde olan markalari ben hic tercih etmem. Hep alternatiflere bakarim. Bir sonraki telefon muhtemelen 2 sene sonra falan ZTE, Xiaomi, LG gibi bir sey olabilir.

Telefonlarda marka savunuculuğu yapmanın anlamı yok.

Ben iPhone kullanıyorum nedenleri de güvenlik, Software destek süresi, fiyatını ikinci elde koruması. Ama güvenlik kendisi için çok önemli olmayan insanlar için iPhone hakikaten mantıksız. Fiyat performansı Samsung’la en kötü olan iki firmadan biri.

Ben android’e geçecek olsam Android One kullanan orta sınıf bir markanın telefonunu 200-250 Euro civarına alırdım.

İphone 7 plus kullaniyorum ios 13 yükledikten sonra telefon sarji cabuk azalmaya basladi. Umarim daha onceden yaptiklari gibi eski telefonlari yavaslatma ya da sarj sorunlari gibi seyler yasatmazlar yeni guncellemeyle diyorduk ki sarj sikintisi oldu. Umarim duzeltirler yoksa degistirmek zorunda kalacaz.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

İphone 7 plus kullaniyorum ios 13 yükledikten sonra telefon sarji cabuk azalmaya basladi. Umarim daha onceden yaptiklari gibi eski telefonlari yavaslatma ya da sarj sorunlari gibi seyler yasatmazlar yeni guncellemeyle diyorduk ki sarj sikintisi oldu. Umarim duzeltirler yoksa degistirmek zorunda kalacaz.

iOS 12’nin imzaları açıktır kararlı sürüm çıkana kadar dönebilirsin geri.

Tipik Apple politikası.
Bana da 256 GB IPhone Pro ve Pro Max yollamışlar, bir tane 64 GB yok.
En başta pahalıları sattırıyorlar.
Eskilere Update ile şarj sıkıntısı getiriyorlar. Sonra millet gidip 1500 Euro bayılıyor.
Tasarım desen aynı, arkaya 3 kamera koymuşlar o kadar.

Geçin Huawei Honor Xiamiye.
Paranızın karşılığını alın.

Gscimbom mobil

iOS 13 zaten sorunlumuş. Haftaya 13.1 gelecekmiş. Belki o zaman çözülür problem.

Üst Alt