Telefon Önerileri - Sayfa 122 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telefon Önerileri

iphone 11
kamera, hiz stabilite vs 10/10 sarji da cok iyi ben genelde evdeyim 2 gunde bir fulluyorum teli sarjin bitmesini beklemeden
disarida sabahtan aksama cok rahat goturuyor film muzik oyun naparsan yap

max ve proya ekstra para veermeye gerek yok arada 4-5 bin fark var

iPhone 7’yi değiştirmeyi düşünüyorum önerileri alayım lütfen. Redmi serisi (Mi serisi değil) ve google olmayan Huawei modellerini önermeyin pls.

iPhone 7’yi değiştirmeyi düşünüyorum önerileri alayım lütfen. Redmi serisi (Mi serisi değil) ve google olmayan Huawei modellerini önermeyin pls.
Iphone tarafından anlamam ama Android konusunda yardımcı olabilirim. Telefondan dizi, film vs izlemeyi seviyorsan ve performans odaklı bir telefon arıyorsan Samsung S10 lite öneririm. Fiyat performans telefonu. Samsung amiral gemisi modelleri dahil Türkiye de ki bütün telefonlarında exynos işlemci kullanır. S10 lite modelinde ise Snapdragon 855 kullanıyor. Üst düzey bir işlemci. Batarya ile uyumu da mükemmel. 4500 mah batarya var, 1.5 günü çıkarıyor. 8-9 saat ekran süresi alman mümkün. Amoled ekran kullanıyor ve HDR10 var. Netflix için
de L1 lisansa sahip bu da Netflix'i HD izleyebilmene olanak sağlıyor.

SM-G770F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Iphone tarafından anlamam ama Android konusunda yardımcı olabilirim. Telefondan dizi, film vs izlemeyi seviyorsan ve performans odaklı bir telefon arıyorsan Samsung S10 lite öneririm. Fiyat performans telefonu. Samsung amiral gemisi modelleri dahil Türkiye de ki bütün telefonlarında exynos işlemci kullanır. S10 lite modelinde ise Snapdragon 855 kullanıyor. Üst düzey bir işlemci. Batarya ile uyumu da mükemmel. 4500 mah batarya var, 1.5 günü çıkarıyor. 8-9 saat ekran süresi alman mümkün. Amoled ekran kullanıyor ve HDR10 var. Netflix için
de L1 lisansa sahip bu da Netflix'i HD izleyebilmene olanak sağlıyor.

S10lite güzel cihaz ama ısınamadım neden bilmiyorum. Bir de fiyatını haketmiyor bence.

S10lite güzel cihaz ama ısınamadım neden bilmiyorum. Bir de fiyatını haketmiyor bence.
Şuan piyasada garantili alabileceğin fiyat performans telefonları çok az. Senin telefondan beklentin ne? Kamera mı? Performans mı? Ekran mı? Fiyatını hak eden şuan için telefon zaten yok. 200 dolarlık telefona 3 bin vereceğime adam akıllı orta üst segment bir cihaza 5 bin vermek daha mantıklı.

Son düzenleme:
Üst Alt