Telefon Önerileri - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telefon Önerileri

Arkadaşlar mesleğe başlamadan Iphone 5S almayı düşünüyorum. Ne dersiniz gerçekten bu paraya değecek bir telefon mudur? Misal Kamera 8 megapikselmiş, Sony'de falan 13 megapiksel oluyormuş ciddi fark olur mu?

bro s3 almak fakirlik mi oluyor?

Ben o zaman fakirim yaa:D(Yanlış anlamış olabilirim şimdiden affola eğer yanlış anladım isem)

benim arkadaş çevremde hep var note 2 note 3 iphone 5s bir tek biz fakir kaldık bütçemizde ancak bunlara yetiyor :)

Note 2 ucuzladı baya. Bence boşuna bu telefonlara bu parayı verme. Bekle üstüne koy öyle al. Yeni yazılımlar yeni güncellemelerle iyice düşüyor geçmiş modeller. Ama Note serisine bu konuda ayrıcalık tanıyor gibi geliyor bana Samsung ve Android.

Note 2 ucuzladı baya. Bence boşuna bu telefonlara bu parayı verme. Bekle üstüne koy öyle al. Yeni yazılımlar yeni güncellemelerle iyice düşüyor geçmiş modeller. Ama Note serisine bu konuda ayrıcalık tanıyor gibi geliyor bana Samsung ve Android.

öyle yapabilirim 5-6 ay beklersem xperia z1 alabilirim oda 1800 civarlarında ama ozamana bütçe sorunumuz yok acele etmesek iyi olabilir aslında

arkadaşlar sıfır telefon alacam iphone 4 samsung galaxy s4 mini yada s3. 3 seçeneğim var siz hangisini önerirsiniz

Bende iPhone4 var. Geçen yaz almıştım. Gayet memnunum. Rahat rahat kullanıyorum, bi sıkıntı çıkarmadı şuana kadar.
nazarlik.gif

İleride 5S almayı düşünüyorum. Ama var daha.

Tavsiye ederim.

arkadaşlar sıfır telefon alacam iphone 4 samsung galaxy s4 mini yada s3. 3 seçeneğim var siz hangisini önerirsiniz

Iphone 4 alma bence zaten telefonun sıfırı daha üretilmiyor. S4 mini alınacak telefon falan değil. S3 bitti artık S5 çıkacak zaten. İkinci el Iphone 5 veya 5S al bence. Fiyat araligin nedir ?

# tapatalk #

Üst Alt