Telefon Önerileri - Sayfa 93 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telefon Önerileri

Pro mu Prime mi ? hangisi farklari nedir artilari eksiler ? en buyuk dezavantaji ya da avantajlari gibi seyler sorsam:) ?

Pro daha yeni ve ekran kasa oranı daha yüksek. Onun dışında pek fark yok.

Ben Mayıs ayında 2 adet Prime aldım sorunsuz çalışıyorlar. Fiyatına göre oldukça iyi telefondur. 1200-1250TL civarı olması lazım hala.

telefonum vapurda düstügü için yeni telefon almak durumundayım

3 model arasında kaldım,değerli üstadlardan öneri almak iyi olur kanaatindeyim

huawei mate 10 mu, xperia xz1 mi yahut samsung a8 mi ?!?

Casper_VIA_V5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

telefonum vapurda düstügü için yeni telefon almak durumundayım

3 model arasında kaldım,değerli üstadlardan öneri almak iyi olur kanaatindeyim

huawei mate 10 mu, xperia xz1 mi yahut samsung a8 mi ?!?

Bence Sony Xperia XZ1. Ama A8'de hiç fena bir cihaz değil. Söylediğiniz cihazlar donanım olarak sizi tatmin eder açıkcası, bir mağazaya gidip içiniz hangisini siniyorsa onu alın derim.

tsk ederim kıymetli rengdasım ,xz1 e gitti aklım yarın gidip bakıcam, sagolasın..

Ne demek, ben teşekkür ederim. Bu arada geçmiş olsun telefonunuz için.

Bende Z1C kullanmıştım zamanında, severek ve içime sinerek kullanmıştım cihazı. Arayüzü saf ve hızlıdır, kamera konusunda ise saydığınız telefonlardan iyidir diye düşünüyorum. Youtube'da 3 telefon hakkında da yeteri kadar video vardır muhtemelen, incelemenizi tavsiye ederim. Huawei Mate 10 hakkında ise bir fikrim yok açıkcası.

YouTube
YouTube

YouTube

Samsung J7 MAX 1300 tl onerir misiniz ? Telefondan anlayanlarin yorumlarini merak ediyorum yahut o fiyatlara onerdiginiz baska telefon var mi ?

Apple: "Yeni iPhone X şimdi su geçirmez."

Samsung:
anMrZ3n_700bwp.webp

Beyler sizce hangisi;

Asus ZenFone Live Siyah Akıllı Telefon (ZB553KL)
General Mobile GM 5 Plus 32Gb Çift Hatlı Rose Gold Akıllı Telefon

Asus mu General Mobile mı? Bugün telefon almayı düşünüyorum. Özellik olarak aşağı yukarı aynı sanırım lakin marka olarak hangisi daha uzun ömürlüdür?
Asus ve GM telefonlari ile ilgili pek malumatim yok ama özelliklerini inceledikten sonra fikrim GM.
Bellek daha kuvvetli, depolama iki kati, islemci daha iyi ve cözünürlük daha yüksek.

Üst Alt