Telegol - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telegol

Özgür sen öyle diyorsunda sunlari izleyip ahan Galatasaray karisti diyen milyonlar var. Sen ben gülüp geciyoruz ama ne yazikki ciddi ciddi etki ediyorlar, büyük hemde baya büyük bir kesime.

Kardesim, abi Galatasaray karismis diyor baskan terimi satmis diyor bana simdi, yav inanma diyorum ama o hala baskana küfür ediyor. :eek:

Olay kamuoyu yaratma olayi zaten.

Bugun fbli bir arkadas, Fatih Hoca'ya hep ne olursa olsun cok iyi hoca derdi baktim agiz degistirmis, diyor ki Aysal Hoca'yi gonderecek, zaten ne verdi ki zarardan baska diyor.

Tum olaylari elbirlik kamuoyu olusturmak ve bizdeki basariyi getiren adamlari kotulemek, gitmelerini saglamaya calismak.

Cevap: Telegol l TV8

Mourinho'yu istemişiz, alternatifleri de Wenger ve Mancini'ymiş :D

İyice sıyırdılar balataları bunlar. Çirkef herifler nasıl delirdiler puan kaybetme ihtimali günden güne ortadan kalkınca.

fatih terim-başkan arasını bunların kolpa haberleri bozamaz

he bunların dediği gibi olağanüstü kongreye giderse başkan yine dediklerine göre fatih terimi istemeyen yöneticileri başkan ayıklayacaktır ve daha güçlü bir galatasaray oluşacaktır...bekleyip görelim

Mourinho yardımcı antrenör, Wenger scout, Mancini de masör olarak geliyormuş. Şaş ve Davala'nın son maçta atılmalara bardağı taşıran son damla olmuş başkan için. Teknik heyeti değiştirmeyi kafaya koymuş. Teknik direktörlük için ise Bobby Robson'un ölümden döndürülüp, 5 yıllık anlaşma yapılacağı söyleniyor.

Terim'i rahat göndermek için takımın şampiyon olmasını istemiyormuş bazı yöneticiler. Diğerleri ise her akşam köpüklü seks partileri veriyorlarmış. Eş değiştirmeli.

Manchini bir nebze ama Wenger sübyancısı gelmesin aga sevemedim o adamı hiç :sad007::sad007::sad007::sad007:

ey GALATASARAY lı takımına ve imparatora sahip çık. izleme izlettirme(TV8 -telegol----Beyaz TV)

bazilarinizi rahatlatayim.. bu 15 Milyon yillik hikayesi, Daily mirror da verilen bir haberdir,, ki burda kulüp Galatasaray degil Chelsea dir,

Mourinho bundan 2-3 hafta önce milli maclar sirasinda londrada oldugunu biliniyor ve burda Abramovic ile aralari cok iyi olmazsalarda bulusuyorlar diye laf söyleniyor ve burda Abramovic ciddiyetini göstermek adina 15 Milyon euro yillik diye bir teklif yaptigi öne sürülüyor.

birinci hikaye bu

iki - Sezon basinda bu eleman lafi ve Fatih terim ile baskan yardimcisi ..ismini kacirdim Eric gerets i getiren adam.. bulent tulun muydu... iste Fatih hoca ile arasi bozuk olmasi

bunlari topladilar ek yaptilar buyrun size senaryo ;)

İşten 10'da dönüp, evde de biraz çalışıp, Game of Thrones izleyip sonra da bu adamlara geçmek kültür şoku yarattı bünyemde.

dedikleri şeylerde tek mantıklı olan yönetimin imparatoru koruyucu bi açıklamada bulunmaması ve masaya yumruğunu vurmaması kmse kusura bakmasın ama sen susarsan önüne gelen it böyle havlar işte

Üst Alt