Telegol - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telegol

Cevap: Telegol l TV8

Resmen başkanla Fatih Hoca'yı birbirine düşürecekler.Ya da gerçekten bir sorun var.Hayırlısı yakında kokusu çıkar.

Başkan gidip "hakemden şikayetimiz yok" der mi ya Cumartesi yaptığı açıklamadan sonra. Gerizekalı mı bu adam?

Saçmalıyorlar iyice.

Bu kamiller sürekli ortalığı gersin, sonra da televizyon basan taraftar suçluymuş. Yav he he :)

Etki-tepki arkadaş. İnşallah bunları da basarlar. Herkes haddini bilsin.

Şunları ciddiye alan varsa usulca kapatıp bilgisayarını yatsın, bir de ciddi ciddi acaba öyle mi diye konuşuyorsunuz insaf :D

Gökmen hep dar açıdan bakıyor olaylara biraz safdil, ötekiler de yarım yamalak bilgilerin üzerine asıp kesme hevesinde..

Ne konustuklarini bilmiyorum, izlemiyorum, izlemem de.

Ama burada yazilanlara bakilirsa yine bizi karistirmak icin baslamislar sallamalara. 2 yildir ayni seyi yapiyorlar zaten.

Tek amaclari Fatih Terim'i kusturup gondermek, cunku biliyorlar ki o olmazsa bizi sindirebileceklerini saniyorlar.

Şunları ciddiye alan varsa usulca kapatıp bilgisayarını yatsın, bir de ciddi ciddi acaba öyle mi diye konuşuyorsunuz insaf :D

Özgür sen öyle diyorsunda sunlari izleyip ahan Galatasaray karisti diyen milyonlar var. Sen ben gülüp geciyoruz ama ne yazikki ciddi ciddi etki ediyorlar, büyük hemde baya büyük bir kesime.

Kardesim, abi Galatasaray karismis diyor baskan terimi satmis diyor bana simdi, yav inanma diyorum ama o hala baskana küfür ediyor. :eek:

Üst Alt