Telegol - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telegol

Cevap: Telegol l TV8

yokmu GALATASARAY ı savunacak erkekçe yalakalık yapmadan doğruları söyleyecek bir spor proğramı

Bu konuda malesef cok kötü bir sekilde maf olduk. 2001 yilindan beri simdiki durumu ayarladi.. zamaninda adamlarinin her yere yaydi yani öyle bir "network" kurmuslar ki sifresiz olan programlarin hepsi bire bir kuslarin ajanlari. TRT bile bu olaydan dolayi kayip oldu gitti nerdeyse tarzlarini degistirdiler yetismek icin her hali ile yine arka planda kaliyor.

Bize kalan bir tek Galatasaray TV eh bizdede insanlik oldugu icin yanli haberi bile yapmakta zorlaniyoruz.

Suc burda Galatasaray camiasinda malesef o "kongre" dedigimiz ne ise yaradigi belli olmayan "yönetim" dedigimiz isim yapmak icin secilen sahislar... ne diyeyim artik bu konuda bizi 4 köse ettiler.

Bu konuda malesef cok kötü bir sekilde maf olduk. 2001 yilindan beri simdiki durumu ayarladi.. zamaninda adamlarinin her yere yaydi yani öyle bir "network" kurmuslar ki sifresiz olan programlarin hepsi bire bir kuslarin ajanlari. TRT bile bu olaydan dolayi kayip oldu gitti nerdeyse tarzlarini degistirdiler yetismek icin her hali ile yine arka planda kaliyor.

Bize kalan bir tek Galatasaray TV eh bizdede insanlik oldugu icin yanli haberi bile yapmakta zorlaniyoruz.

Suc burda Galatasaray camiasinda malesef o "kongre" dedigimiz ne ise yaradigi belli olmayan "yönetim" dedigimiz isim yapmak icin secilen sahislar... ne diyeyim artik bu konuda bizi 4 köse ettiler.
kongre üyeleri nasıl Adnan Polat olayında ayağa kalktılar şimdide ayağa kalkma zamanıdır bişeyler yapmalılar

Biraz baktım toplu halde bize giydiriyorlardı. Olay Lazio'nun Real Madrid'den daha iyi olacağına kadar gidebilir diye kapadım. Şimdi ne diyorlar.

ah fatih hoca ah

bu sene 5-6 seyirciz oynama cezasi alan fenerbahceyi ,alexi birakan,baskan teknik direktörler rezilikleri yasayan seref yoksunu fenerbahceye fark aticagina ,bügün nelerlen ugrastiriyorsun hocam .Bu sene aklin hic takimda degildi hocam maalesef(eleman meselesi ,tulun meselesi,iki mact ayni sekilde kendini sahadan atirma meselesi<)

yinede hocam seni seviyorum ama artik titreyip kendine gelme zamani geldi.

Başlıklar yakıyor yine :eek:

Şok Sözler :Ünal Aysal Fatih Terim için neler söyledi neler ...

Tff'de sürpriz ziyaret .Aysal , Meireles'in intikamını mı aldı... Şok görüşmenin perde arkası.

Ve kanal değişir.

Geçen sene "şikecileri kurtardılar Trabzonspor, Bursaspor ve bizi doğrayacaklar" demiştim. Görünen köy klavuz istemez. Önümüzdeki haftalarda göreceksiniz daha da üstümüze gelecekler. Siyasiler spor medyasının rüzgarını tam tersi yönde çevirdiler. Hepsi güya dürüstlükten, onurdan bahsediyorlar... Adamlar herşeye posta koyuyor. Düşünsenize 2000 senesinde Fatih Terim basını nasıl hizaya getiriyordu. Fatih Terim istediği kadar mücadele etsin ne olacak ki?

Başlıklar yakıyor yine :eek:

Şok Sözler :Ünal Aysal Fatih Terim için neler söyledi neler ...

Tff'de sürpriz ziyaret .Aysal , Meireles'in intikamını mı aldı... Şok görüşmenin perde arkası.

Ve kanal değişir.

Bir avatar bu kadar mı mükemmel olur :2aloh1::2aloh1::2aloh1::2aloh1: Forza Bebop!

Ahahahah Kaya koydu geçti :D

Birinin müzesinde Uefa kupası , Süper kupa var . Diğerinde hiçbir şey yok. Bu kıyaslamayı yaparsanız kafa kafaya gibi görünüyor ama Galatasaray'a haksızlık yapıyorsunuz. Madem öyle 2000'den öncesini koysaydınız

Serhat : Kem küm şey hııı.

dangalaklara bak 2001-2002de gruplar yazmışlar biz 2. gruplarda son maçta çeyrek finali kaçırdık ayrıca 2008-2009 şampiyonlar ligi ön elemesi yazmışlar , uefada son 16ya kalıp hamburga elenmiştik o sene

dangalaklara bak 2001-2002de gruplar yazmışlar biz 2. gruplarda son maçta çeyrek finali kaçırdık ayrıca 2008-2009 şampiyonlar ligi ön elemesi yazmışlar , uefada son 16ya kalıp hamburga elenmiştik o sene

Google'a girip bakacaklar onu bile dogru yapamiyorlar, ehh belkide isine gelmedigi icin böyle yazmistir hirbolar.

Bunlar iyice sapıtmış. Bazen beyinlerini kullanma sorunları yaşadıklarını düşünüyorum. Şimdi de fener, Real'le oynasaydı GS'nin düştüğü duruma düşmezdi diyorlar. Kafayı yemiş bunlar. Emir büyük yerden belli, Allah sizi bildiği gibi yapsın. Türk futbolunun gelişebilmesi için şu gibi sırf reytinge oynyan, zeka seviyesinden yoksun programlardan kurtulması lazım zaten.

Bunlar iyice sapıtmış. Bazen beyinlerini kullanma sorunları yaşadıklarını düşünüyorum. Şimdi de fener, Real'le oynasaydı GS'nin düştüğü duruma düşmezdi diyorlar. Kafayı yemiş bunlar. Emir büyük yerden belli, Allah sizi bildiği gibi yapsın. Türk futbolunun gelişebilmesi için şu gibi sırf reytinge oynyan, zeka seviyesinden yoksun programlardan kurtulması lazım zaten.

bence burda haklı , aykut 4 defans 4 önlibero + 1 sowla oynardı büyük ihtimal reale karşı, bala töte 1 tane yiyip bitirirlerdi maçı tabi rakip kaleye tek şut atamazlardı

Kaya çoğu Galatasaray'lı sümsükten daha çok savunuyo Galatasaray'ı adam resmen fenerle Galatasaray'ı avrupada kıyaslayıp Galatasaray'a bu haksızlığı yapmam dedi ziya ile selim'den çıt çıkmadı.

Üst Alt