Telegol - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telegol

Cevap: Telegol l TV8

oktay derelioğlu nasıl bir insandır. eğer fatih terim dinliyor olsaydı çoktan bağlanıp ağzının payını verirdi.

ulan oktay senin takımın şike yaptı şike.ırkçılık yapmış emre ye hala tapıyorsunuz.haysiyetsizler.

ziah sengül kartan sonra GSe caldi diyor hakem, ozaman ambrabata karti niye verdi.

gelecek hafta yok, ulan uyaniksporlular sizi !

Ziya bunağı der ki Hamit gaddarca basmış :D

Ulan kuyu kazan, adama tüküren, kafa atan oyuncular sarı bile görmedi yıllarca. Emre şerefsizi yıllardır gaddarca giriyor rakiplerine. Baros'un hayatını bitirdi o şerefsiz çıkıp 1 kelam etmedin Hamit'e takılmış osuruk beyinli bunak.

okty azizi aykutu ve tüm fener futbolcularını yalamaya başladı şimdide. resmen saksafon çalıyor?

oktayın yorumları 2 dinledim direk kapattım bu nedir arkadaş bide objektif olmaya çalışıyormuşmuş. Külahıma anlat. Ft hocanın bana ceza verin klüpe değil lafına takmış bide ulan geçen sene çok geç değil geçen sene senin başkanının yaptıklarından klüp sorumlu tutulamaz denmedi mi ? Şikeyi örttüler lan bu bahaneyle neyi konuşuyorsun sen objektif .....

Oktay Derelioglu ilk basta Cihan Oskay'i yalanlayip geçen yil dogru diyen pisligin teki... Medya yine ellerinde ve daha güçlü haldeler suan.. Dört bir yandan saldiriyorlar...

Gökmen dedi Serhat Ulueren devam ediyor.

Sezon sonu Fatih Terim ayriliyor ve Mourinho icin caba harcaniyormus.... ortaligi yine ters köseye yatiriyorlar.

gökmen özdenak mourinho olayyını kendi acıkladı sonrada bu tarz dedikodular takımı etkiler dedi niye acıklıyorsun o zaman

yokmu GALATASARAY ı savunacak erkekçe yalakalık yapmadan doğruları söyleyecek bir spor proğramı

gökmen özdenak mourinho olayyını kendi acıkladı sonrada bu tarz dedikodular takımı etkiler dedi niye acıklıyorsun o zaman

Áklimdaki sorulara ifade ettin.. önce böyle birsey söyle ki ilk Söyleyisinde bu nediyor dedim..acabami? Ardindan "konuyu" degistirmek icin kullanildigi belli...hem birsey de sonra tam tersini...Gökmene beyin bedava diyoruz :eek:

Şu hale bak ya, alt tarafı lig sonuncusu Mersin'e karşı güle oynaya kazanmamız gerekirsen, şu başımıza gelenlere bak...Teknik heyet sezonu kapatmış, 2 oyuncu haftaya cezalı duruma düşmüş, takımın boş yere pestili çıkmış, muhtemelen sahamızda kapanacak..İnanılır gibi değil ya fenevle oynasak bu kadar hasar almazdık heralde..

Üst Alt