Terim’den Pranjic’e Onay - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim’den Pranjic’e Onay

Cevap: Terim’den Pranjic’e Onay

Yanlışınız var ben bu adamı sağ kanatta hiç görmedim Bayernde yada milli takımda. Bayernde sol bek oynuyor genellikle, milli takımda öndede oynayabiliyor.

Heerenveen'de iki kanatta da oynuyordu. Bayern'e geldikten sonra adam gibi forma giymedi zaten, 2 sezonda 30 maç ya oynamıştır ya oynamamıştır.

Ama adamın kendi orijinal mevki sağ winger, kendide söylemişti bunu.

Adam sol bek yada sol kanatmış ama asıl mevkisi Orta saha.

Eboue'de her yerde oynar dediler. Adam Terim'den sağ bek için ricada bulunmuş. Her yerde oynar olayı mantar bir olay. Evet oynar ama asıl mevkisi nin yarısı kadar oynayamaz

bu haberi ciddiye almıyorum. bayernin 30 yaşındaki ne idüğü belirsiz yedek oyuncusuna kalmadık

Saçmalama Emir ne sağ wingerı.:)Pranjic'in sağ tarafla uzaktan yakından alakası yok.Solbek,sol açık ve sol iç oynayabiliyor.Hepsinde de gayet vasat bir adam yani.Lüzumsuz.

LAN NEDİYORSUN İNAN HERİF SAĞ WINGER!!!!!!!! yazacaktım ki, sağ ile sol'u karıştırdığımı farkettim :asd: SOL LAN SOL ne sağı.. kendide soyledi solwinger olduğunu! rofl.

ben olsam böyle oyunculara falan talip olmam madem hem sol bek hem acık oynayan adam istiyorlar ozan gitsinler andres guardadoyu alsınlar,bütün bunları cebinden cıkarır..

Adam sol bek yada sol kanatmış ama asıl mevkisi Orta saha.

Eboue'de her yerde oynar dediler. Adam Terim'den sağ bek için ricada bulunmuş. Her yerde oynar olayı mantar bir olay. Evet oynar ama asıl mevkisi nin yarısı kadar oynayamaz

Adam sag bek oynayinca sag kanati yardiriyor zaten :)

reyes e onay vermeyen hoca pranjic'e verir mi?

sacma haber bence

Hocamiz kendi dedi, yerli, genc ve basariya ac oyuncu alicaz diye

gecin bu haber'i

reyes e onay vermeyen hoca pranjic'e verir mi?

sacma haber bence

Hocamiz kendi dedi, yerli, genc ve basariya ac oyuncu alicaz diye

gecin bu haber'i

verebilir

reyes 4-5 milyonluk adam idi, yillikta garanti 2.5 isterdi.

pranjic ise hemen hemen bedava, yillik alicagi ücrette yüksek olmaz.

ve en önemliside farkli özelliklere sahip 2 oyuncu.

pranjic terimin sevdigi top oyunculardan, hizli, cok kosan, mucadele etmeyi seven biri.

sol bek, sol kanat gerekiyorsa defansif orta sahada oynayabilen biri.

böyle bir oyuncuyu ucuza alabiliyorsak, alalim demis olabilir hoca.

pes stats Pranjic ; Teamwork: 80,Dribble Speed: 83,Top Speed: 84

buyursun gelsin Pranjic..

Terim basin toplantisinda genc ve yetenekli isimlere yonelecegiz diyor.. 30 yasindaki adama talibiz...

Üst Alt