Terim’den Pranjic’e Onay - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim’den Pranjic’e Onay

Cevap: Terim’den Pranjic’e Onay

sol bek olarak iyi gider taiwo gelmiyorsa. önünede olcanı aldık mı sol kanat tamamdır.

Gelirse herkes g.t olacak gibi bi his var icimde. Malum bizim taraftara bir şey beğendirmek zor. Gelir 2 ay sonra PRANJİC REİS EHEHEH XD diye dolaşırlar ortada.

Kötü değil ama biz CL kadrosunu kuruyoruz.İdare eder transfer mantığını geçmemiz lazım.Podolski-Riera´da çok canımızı yaktı o mantık.Orada taş gibi Taiwo klup ararken bu adamla uğraşılması,bilmiyorum artık.

böyle boş, tahrik edici yorumlara izin vermesek.balon olan böyle tipler.

Hadi ordan be Pranjic sanki çok iyi futbolcuymuş gibi yorumlar okuyorum, sanki çok süratli. Fizik olarak berbat küçük boyu ile, doğru düzgün kademe anlayışı yok. Yaşı 30'u geçmiş. Sol bek için son derece zayıf bir kademe anlayışı, zamanlama hataları. Fiziği çok berbat, hele Türkiye şartlarına göre. Vücut dengesi hiç iyi değil küçük boylu olmasına rağmen. Yıllardır izliyorum adamı millet sırf Bayernde oynadı diye gelmesini istiyor. Tek artısı iyi ortaları. Sol bek için defansı kötü, sol açık için ofansif anlamda çok yetersiz.

Düşük maliyete iyi bir takım oyuncusu almış oluruz.Ama yaratıcılık sorununu çözer mi orası şüpheli.Bekleyip göreceğiz

Öyle olacak zaaten (gelirse).

Hizli

Cok kosuyor

Sol ayagi saglam

Takim oyuncusu

Teknigi iyi

bu özellikler mevcut ise ; hemen gelsin sol bek oynasın . [kendisini hiç seyretmedim]

ben pranjic transferinin yerli transfer durumuna bağlı olduğunu düşünüyorum .

FT eğer aklındaki yerli futbolcuları alabilirse [kanat , orta saha ve forvet için] , o zaman pranjice onay verir .

Reyes'e hayir deyipte Pranjice evet diyebilecek hoca tanimiyorum kesinlikle yalandir.. Reyes'e raziyim bu gelecekse...

Seninle tartışacak kadar kendimi düşürmem tamam mı? Forumun ağası ok? Riera'ya balon dediğimde nerdeydiniz? Fiziki açıdan bitmiş olduğunu geçen sezon şu anki hali ile yunan liginde oynadığını, fizik kondisyon sorunu olduğunu.

sen zaten fazlasıyla uçmuşun, allah aşkına benimle tartış lan :D sen haklısın, herşeyi biliyorsun haydi git fm oyna biraz.

tamam pranhic muhtesem bir oyuncu olmayabilir. takım oyuncusudur. ama adamın nerdeyse futbolcu olmadıgını söyeleyecekler var şaka gibi. daha gecen milli macta bu adam bizi madara etti.

Üst Alt