Terim’den Pranjic’e Onay - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim’den Pranjic’e Onay

Cevap: Terim’den Pranjic’e Onay

valla benim bildigim bu hırvat iyi oyuncudur. bizim milli macta bek oynayıp yardırıyordu. yani tam takım oyuncusudur. ama şu yabancı sınırlaması yüzünden gelceginden kuşkuluyum.

Yönetim Hoca onay vermeden ona danışmadan önce bazı isimlerle görüşüyor anlaşmaya yaklaşınca hocaya sunuluyor Hoca da istiyor yada istemiyor.Yine öyle bir şey olsa gerek.

Ben daha hiç bir maçta sağ tarafta oynadığını görmedim. Kendisi bile söyleye yalan söylemiştir.

Kafanızda Ergün'ü canlandırın. O nerede oynadıysa bu da oralarda oynuyor. Ama daha hızlısı tabi.

pranjic bence iyi katkı verir, faydalı olur.

bonservis ve yıllık ücret olarak da sorun yaratmaz.

yani en kötü ihtimali düşünüp karavana transfer sınıfına soksak bile riera etkisi yaratmaz. :D

Bence Çağlar gönderilip Özgür Çek yada Pranjic alınacak. Ama Özgür Çek hocanın genç başarıya aç Türk oyuncu isteğinden dolayı bir adım önde.

Hem sol açık hem sol bek olarak alternatif olması cezbedebilir ki iki bölgemizin de sıkıntılı olduğunu biliyoruz. Her ne kadar Hakan Balta bu ara çok sağlam oynasa da güvenmem abi ben o herife. Ancak yabancı limiti ve sağ açığa çok daha bariz ihtiyaç duymamızdan dolayı merakla bekliyorum bu transferin durumunu.

Gereksiz bir transfer olur.. Pranjic 30 yaşına geldi. Kanat oyuncusu için 30 yaş yolun sonu demek.

Takımda 2-3 tane bu yaşta futbolcunun olması avantaj oluyor ama bu sayı artınca dezavantaj oluyor..

Ujfalusi, Elmander, Melo gibi tecrübeli futbolcular bize yeter. Artık genç ve kaliteli futbolcu alınmalı. (Örnek: Muslera, Eboue---İsteyince alınabiliyor.)

Gereksiz bir transfer olur.. Pranjic 30 yaşına geldi. Kanat oyuncusu için 30 yaş yolun sonu demek.

Takımda 2-3 tane bu yaşta futbolcunun olması avantaj oluyor ama bu sayı artınca dezavantaj oluyor..

Ujfalusi, Elmander, Melo gibi tecrübeli futbolcular bize yeter. Artık genç ve kaliteli futbolcu alınmalı. (Örnek: Muslera, Eboue---İsteyince alınabiliyor.)

Genç futbolcu lazım deyip Eboue'yi örnek vermek olmamış pek adam 83'lü.

Pranjic bize geldiginde sol bekmi oynayacak yoksa sol acikmi?

pranjic den daha iyisini alabiliriz sol acik icin. Sol bek icin ise pranjic yerine Hakan Baltayi terich edip sol veya sag kanata yabanci alsak daha iyi olmazmi?

Tiskiniyorum bu futbolcu kılıklı heriften. Sadece van Gaal'in yüzünden biraz forma giydi Bayern'de. Ne savunması çok iyi nede hücumu iyi. Çok vasat bir oyuncu.

Üst Alt