Terim'e Şok Ceza! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim'e Şok Ceza!

Cevap: Terim'e 3 Maç Ceza

sıkıntı yok takımı daha çok kamçılar bu olay iyi oldu ama kadıköyde hangi tribünde oturacak merak ediyorum.

Aykut Kocaman Trabzona laf sokmadı mı? Oyunları iyi incelensin demedi mi? O neden ceza almıyor.

Irkcılığa 2 maç veriliyor.

misilleme yapıyorlar akılllarınca şerefsizler, ırkçıya ceza yok fatih hocaya 3 maç tebrikler adi kuçu kuçular..

Bu gültekin soyadlı adam fener fanatiği. emre'ye iki maç aldıran buydu.

Ulan emre ****ing nigger dedi 2 maç aldı Fatih Terim'i çıldırttınız üstüne bir de 3 maç veriyorsunuz.

Yapılan açıklamayı, diğer açıklamalardan ayıran bir bölüm var. Terim'in cezasının ertelenmesi isteğinin konuşulduğu ve bu öneriyi kimin desteklediğinin belirtilmesi. PFDK yapılan açıklamalarda bu tip detayları belirtmiyordu. Orada da basit olmayan bir çekişme olduğu ve birilerinin birilerini medya önüne atmaya çalıştığı anlaşılıyor.

Terim 'in cezayı hakenden davranışlarda bulunduğu açık. Terim ben hakaret etmedim demiyor zaten.

Belki 3 maç etmez, daha az olmalıydı diyebiliriz, lakin ne dediğini bilmeden bunu da yapamayız. Bu yüzden tepki göstermek yerine cezaya katlanmalı, bu engeli fırsata dönüştürerek pozitif hırs yapmalıyız.

Unutmayalım, Galatasaray Terim 'siz de bu maçları kazanabilir.

PFDK'nın Trabzonlu üyesi Yusuf Ziya Alp Fatih Terim'e verilen 3 maç cezanın 1 yıl süre ile ertelenmesi için şerh koydu...

deniyor.

Ya soyunma odasına girememesi çok sıkıntı oldu.

Oranın atmosferi, havası, son saniye konuşması kadıköyde lazımdı bize.

Terim 'in cezayı hakenden davranışlarda bulunduğu açık. Terim ben hakaret etmedim demiyor zaten.

Belki 3 maç etmez, daha az olmalıydı diyebiliriz, lakin ne dediğini bilmeden bunu da yapamayız. Bu yüzden tepki göstermek yerine cezaya katlanmalı, bu engeli fırsata dönüştürerek pozitif hırs yapmalıyız.

Unutmayalım, Galatasaray Terim 'siz de bu maçları kazanabilir.

Hasan Şaş ve Ümit Davala, Fatih Hoca ile konuşurlar, onlar ne yapacaklarını bilir. Diyorum ben, endişeye gerek yok.

Ancak Fatih Terim'e 3 maç ceza veriyorlarsa, Emre'ye 6 versinler bir zahmet.

Cevap: Terim'e Şok Ceza!

1 sene ertelense bıle bence fatıh terım kabul etmeyerek cezayı hemen ceksın yoksa bu seref yoksunları bunu ornek gosterırler...

Cevap: Terim'e Şok Ceza!

3 maç az değil mi ya? Ömür boyu futboldan men cezası falan verebilirlerdi bence. Hakaret > Irkçılık

Üst Alt