Terim'e Şok Ceza! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim'e Şok Ceza!

Cevap: Terim'e Şok Ceza!

GALATASARAY A.Ş. teknik sorumlusu FATİH TERİM'in aldığı cezanın FDT'nin 105. Maddesi uyarınca "Bir yıl" süreyle ertelenmesi gerektiği yönünde karşı oy: Av. Yusuf Reha Alp - PFDK Kararları - 04.05.2012 - PFDK Kararları TFF

sırf şu 1 yıl erteleme muhabbetini bizlere karşı "olumlu" yönde kullanıp yasayı şirin gösterme çabaları değilse bende bişey bilmiyorum

Reddedildi zaten, gündeme bile getirilmemeli.

Sahaya çıkmasına engel oluyorsun, yedek kulübesine girmesine eyvAllah. Irkçılara 2 maç FT ye 3 maç ceza veriyorsun oda tamam. Soyunma odası neden yasak. Devre arasında ve maçtan önce takımı motive edemesin diyemi?Allah belanızı verecek inşAllah.

ArkadaŞlar sadece gÖzlerİnİzİ kapatin ve 6 mayis 20 : 45 bİtİŞ dÜdÜĞÜnÜ , o andakİ hİslerİmİzİ gÖrÜntÜlerİ dÜŞÜnÜn... Sadece bunu dÜŞÜnÜn ...gelecek o an az kaldi kardeŞlerİm Çok az kaldi...

Ulan şerefsizler sonunda şu adamı ülkeden soğutup kaçıracaksınız olacağı o hepiniz bunun peşindesiniz.

Bu kararı şu an ögrenen oyuncuların hırslarını görmek isterdim, Melo olsun, Engin olsun, Selçuk olsun önüne geleni parçalayacak durumdadırlar.

İtiraz edilmeyecek zaten.

Ama bu değildir ki yönetim sussun olanları izlesin.Lobimiz yok resmen ve bizimle dalga geçer gibi oynuyor adamlar.

Artık yönetim olarak birşeyler yapmanın vakti fiili olarak.

erteleme olayı yokmuş:

oylama yapılmış sadece 1 kişi ertelensin demiş , geriye kalanlar ertelenmesin demiş, oy çokluğu ile ceza bugünden itibaren 3 maç süre ile geçerli

Allah belanızı versin, çektiğiniz acılardan dolayı gebermek için yalvarın ama geberemeyin inşallah!

Cevap: Terim'e 3 Maç Ceza

Resmi site twitterdan yayınladı

573078952.jpg

YA Fatih Terim bize lazım olacak,neden bizi motive eder diyorsunuz.Fatih Terim'in en büyük artılarından biri de motivasyon becerisi.

Kadıköy'de Bjk maçında malın biri sahaya girmişti. Ne oldu ona? 20 bin ceza vermişler. Tüpünüz patlasın sizin. Fatih Terim'in alnını yardılar, Hasan Şaş'ın alnı yarıldı, utanmadan birde iftira attılar. Ödül gibi ceza aldılar bunu yapanlar.

Paran varsa güçlüsün. Bu sistem ne kadar adil tartışılır ama o paranın kaynağının bizler olduğu da unutulmasın. O kaynağı minimuma indirirsen, bu itler sana Hitlerlik taslayamaz. Dediğim dedik devri sona erir. Ya ligden çekilerek fişi de çekeceksin, ya da iyi bir organizasyonla Digiturkleri iptal edeceksin.

Bu adamlarla "demokrasi" çerçevesinde sadece böyle mücadele edebilirsin.

Futbolda ki bu kutuplaşma,nefret,kavga,gürültü pek hayra alamet değil.Nerde ise kendi insanlarımızla düşman olacağız.Allah sonumuzu hayır etsin.

Üst Alt