Terim'e Şok Ceza! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim'e Şok Ceza!

Cevap: Terim'e Şok Ceza!

İmparator Kadıköy'de yok mu şimdi? Allah belalarını versin bu adamların ya nasıl bir şerefsizliktir bu resmen savaş açtılar bize yavşak oğlu yavşaklar.

Ben birisinin ağzını burnunu tersine dönürünceye kadar birine dalacam artık.... sabrımız taşıyor hiç benim gibi düşünen yokmu yahu ?

573074955.jpg

Cevap: Terim'e 3 Maç Ceza

Terim 'in cezayı hakenden davranışlarda bulunduğu açık. Terim ben hakaret etmedim demiyor zaten.

Belki 3 maç etmez, daha az olmalıydı diyebiliriz, lakin ne dediğini bilmeden bunu da yapamayız. Bu yüzden tepki göstermek yerine cezaya katlanmalı, bu engeli fırsata dönüştürerek pozitif hırs yapmalıyız.

Unutmayalım, Galatasaray Terim 'siz de bu maçları kazanabilir.

Tepki zaten fenerliler, besiktaslilar yaptiklarina gore hafif cezalar alirken bu kadar agir bir ceza almis olmasina. Adaletsizlige yani.

Erteleme felan anlamam

Bjk ve Fb maçlarına çıkma hocam

Ulan bunları kadıköyde düdüklemek farz oldu

2 maçlık cezası kalan haftalarda kalan 1 maçlık cezasınıda seneye çekecek! Tabi Tahkim şirin gözükmek için cezayı indirmezse.

Madem erteleme maddesi getirdiler, ertelensin diye başvuralım.

hocam kaldırırsın diye tahkime gittiğimiz maddeden mi yararlanıcaz adamlarda bunu istiyor zaten işte bakın elimize düştünüz beğenmediniz madde sizi kurtarıcak demeye getiriyorlar kesinlikle kabul etmemeliyiz.!

GALATASARAY A.Ş. teknik sorumlusu FATİH TERİM'in aldığı cezanın FDT'nin 105. Maddesi uyarınca "Bir yıl" süreyle ertelenmesi gerektiği yönünde karşı oy: Av. Yusuf Reha Alp - PFDK Kararları - 04.05.2012 - PFDK Kararları TFF

sırf şu 1 yıl erteleme muhabbetini bizlere karşı "olumlu" yönde kullanıp yasayı şirin gösterme çabaları değilse bende bişey bilmiyorum

3G ile bağlanır soyunma odasına.. Takımı yukarıdan daha iyi izler İmparator ve telefonundan da verir taktiği, sıkıntı yok..

PFDK 'ya bir önerim var.

Derbilere rakip taraftar alınmıyor diye Terim 'i bir de stada sokmasınlar bari. Evinden TV başından izlesin. :ka21: Nasıl?

------

Futbolcularımız Kadıköy 'deki gol sevinçlerini Terim 'e adasınlar bir zahmet. Gol sevincini adamaları için goller atmaları gerektiğini söylemeye gerek duymuyorum tabii.

Bence de cezayı indirmek için itiraz dahi etmeyelim bu şerefsizlere.Terim floryada,kampta vs. hazırlar futbolcuları

Üst Alt