Terim'in Bombası Geliyor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim'in Bombası Geliyor

Cevap: Terim'in Bombası Geliyor

2 kisinin bildigi sir, sir degildir. 3 kisinin bildigi hic bisey degildir zaten.. gizliligi gectim..

Gizli operasyonu Aysal, Terim ve Tulun dışında kimse bilmiyor.

Bir de bu haberi yapan muhabir biliyor...

Fatih Terim'in isteğini başkan Ünal Aysal kıramadı, Real Madrid'in Brezilyalı yıldızı İstanbul'da kalacağı villayı bile seçti ...

O kadar kesin yani..

İstanbul'da Dubai ekibi Al Gharafa'nın başkanının özel davetlisi olarak bulunan Kaka'nın menajeri Diogo Katscho ile Bülent Tulun'un prensipte anlaşmaya vardığı da belirtiliyor.

Yani Kaka bitti...

İngiltere, İspanya veya İtalya olmazsa G.Saray'a geleceği konuşuluyor.

Eee villayı bile seçmiştik, prensip anlaşmasına varmıştık, nereden çıktı bu ingiltere, ispanya ve italya...

m.milliyet.com.tr

Haaa şimdi anladım....

Bende bir kongre üyesinden duyduğuma göre özellikle başkan böyle sansasyonel bir transfer istiyor . Kaka'yı başkan istiyormuş aslında.

Gizli operasyonu Aysal, Terim ve Tulun dışında kimse bilmiyor.

Bir de bu haberi yapan muhabir biliyor...

Fatih Terim'in isteğini başkan Ünal Aysal kıramadı, Real Madrid'in Brezilyalı yıldızı İstanbul'da kalacağı villayı bile seçti ...

O kadar kesin yani..

İstanbul'da Dubai ekibi Al Gharafa'nın başkanının özel davetlisi olarak bulunan Kaka'nın menajeri Diogo Katscho ile Bülent Tulun'un prensipte anlaşmaya vardığı da belirtiliyor.

Yani Kaka bitti...

İngiltere, İspanya veya İtalya olmazsa G.Saray'a geleceği konuşuluyor.

Eee villayı bile seçmiştik, prensip anlaşmasına varmıştık, nereden çıktı bu ingiltere, ispanya ve italya...

m.milliyet.com.tr

Haaa şimdi anladım....

Mükemmel bir analiz :)

Kaka'nın bonservisini nasıl karşılıyacağız daha dün başkan açıklama yaptı çok büyük paralar harcamıyacağız diye..

------------------Muslera-----------------------

Eboue---------Urfalı----------Semih---------Balta

Hamit--------Selçuk----------Melo----------Kaka

--------------Elmander----------Burak------------

Alın size CL kadrosu

Yapma bunu. Elmander ve Burak ikilisi tek tel saç burakmaz.

Katilmiyorum, gol oyle yada boyle atarsin burak atar..

onu gectim Elmander fener karsisinda oyundan cikti onde top tutamadik gordun orta saha rahatlayamadi... Elmanderin nekadar verim kattigini gordum ciktiktan sonra maca.. bi forveti sadece gol atiyor diye ovmemeliyiz bence..

Katilmiyorum, gol oyle yada boyle atarsin burak atar..

onu gectim Elmander fener karsisinda oyundan cikti onde top tutamadik gordun orta saha rahatlayamadi... Elmanderin nekadar verim kattigini gordum ciktiktan sonra maca.. bi forveti sadece gol atiyor diye ovmemeliyiz bence..

Gördük Arena'daki fener maçında öyle yada böyle gol atılamayacağını. Avrupa'da bu ligde olduğu gibi pozisyon zengiliği yaşamamız zor . Bu yüzden bulduğunu atan yani son vuruşları iyi bir golcü lazım .

Bu saatten sonra alamıyacagımız topçu yok. İnsallah bundan sonra her sene Türkiye'de biz Şampiyon olacagız. CL'de her sene en az yarı final oynuyacagız.

Üst Alt