Terim'in Bombası Geliyor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim'in Bombası Geliyor

Cevap: Terim'in Bombası Geliyor

O isim bence Kaka değil Georginio Wijnaldum olur. Çok da iyi olur.

Kaka'yı alabileceğimize açıkcası inanmıyorum. Reputasyonunu bu kadar kaybetmiş bir lige İngiltere ve İtalya'da hatta Real'de kıymeti bilinmese bile İspanya'da herhangi bir takımı şampiyon yapabilecek bir adamı getirmek imkansız. Bakın sorun Galatasaray'da değil ligde. Tüpcell Süper Lig'de...

haberler her yerde, belli olmazz.

yalnız ünal başgan yandı. basket maçlarında yine taraftar çıldırır drogba-kaka filan ister...

ünal başgan yap bi güzellik 2 sinide getirrr hee...

Daha Geçen hafta Dediki Ancelotti Kakayı sezon sonu pariste görmeyi çok isteriz... Yani Paris Saint Germain varki haber kolpa kokuyo resmen

Gizli operasyonu Aysal, Terim ve Tulun dışında kimse bilmiyor. Fatih Terim'in isteğini başkan Ünal Aysal kıramadı, Real Madrid'in Brezilyalı yıldızı İstanbul'da kalacağı villayı bile seçti ...

Zorlu bir yarıştan sonra şampiyonluğu kucaklayan G.Saray transfer bombasını da patlatıyor. Şampiyonlar Ligi'nde güçlü bir takım kurmak için haftalar önce plan yapan Fatih Terim'in Kaka'nın transferi için başkan Ünal Aysal'ı ikna ettiği öğrenildi. Hatta bu gizli operasyonda (Adnan Öztürk ve Ali Dürüst'ün bile haberi yok) görev Bülent Tulun'a verildi. Tulun görüştüğü Brezilyalı orta sahaya Boğaz'da kalacağı villayı bile gösterdi.

Tulun ismini gordukten sonra hala bu transferin olacagini dusunen yoktur herhalde. Yine yuksekten ucmus basindaki arkadaslarina karsi.

İstanbul'da kalacağı villayı bile seçti

Hatta bu gizli operasyonda (Adnan Öztürk ve Ali Dürüst'ün bile haberi yok) görev Bülent Tulun'a verildi.

İngiltere, İspanya veya İtalya olmazsa G.Saray'a geleceği konuşuluyor

roll1.gif

hayatımda bu kadar gerizekalı gazete calısanları gormedim, bi de oturup 10 sayfa konusmussunuz lan püh :eek:

Üst Alt