Tescilli Şikecilerden, Galatasaray - Kasımpaşa Maçına Tepki: Adalet Yok! - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tescilli Şikecilerden, Galatasaray - Kasımpaşa Maçına Tepki: Adalet Yok!

1. Sezona her maçta penaltı ve rakibe kırmızı kartla başlayıp bir sürü maçı kurtardınız

2. Başakşehir maçı gibi bir sürü maçı haksızca ve hakemle kazandınz

3. Algı yapmak, milleti bölmek, kendi taraftarını kışkırtmak, bel altı vurmak, kirli oyunlar oynamak hep sizde var

4. Transfer şikesi, oyun şikesi sizde. Ve ayrıca seyirci şikesi yapan ilk ve tek kulüp oldunuz.

5. Federasyon, medyanın büyük bir kısmı ve siyasetle baglantilar hep sizde.

6. Troll ve paralı hesaplar, etkinlik kasmak, anketlerde bot kullanarak oy kasmak, bot takipçi kasmak vs vs hep sizde.

7. Resmi hesaplardan ergen gibi paylaşım yapmak hep sizde

8,9,10 bu böyle devam eder sonu gelmez...

Bu enayilere cevap vermeye tenezzül bile edilmemeli. Kendi kendilerine ağlasınlar sosyal medyada bırakın biz geçen hafta kendi sahalarında ellerine verdik zaten cevabı.

Algınız batsın emi. Dünyada bunlar kadar kayrılıp, kollanıp bu kadar ağlayan başka bir camia yoktur. Ama sonunda ilahi adalet hep tecelli eder yine edecek Allah’ın izniyle

Yalnız bu fenerli yöneticilerin yaptığı çok yanlış insanların psikolojileri çok bozuk çok kötü yerlere götürüyorlar insanları düşünme yetisi olmayan çok insan var kendi beceriksizlikleri bastırmak için taraftarları birbirine kırdıracaklar

Beni güldüren konu biz hakem feneri kolladıgında paylaşım yaptıgımız için Galatasaray'a ne düşüyor diyenler dün gece böyle bir şey söylemeyip haksız puan aldıgımızı kanıtlamaya çalıştı. :)

İyi ki GALATASARAYLIYIM.

Simdi bunlar GözGözü yine götürüp pusuda bekleyip bizim maci takip edecekler.

Alanyaspor bence ein önemli maclardan zaten bunuda alirlarsa kimse tutamaz bizi, bunlarda iyice sacmalar.

Trabzonspor birseyler yaparmi bilmiyorum ama bunlar Sampiyon olmasin istersen BJK olsun ama yinede Sikeciler olmasin.

Bunlar senelerdir böyle hep Algi.
Aziz Baskandan bile berbat ve cirkef cikti bu Ali Koc, Holding olmasa hic kimse buna yardim etmes.
Parasiyle ve Holdingle isi götürüyor zaten.

Insallah bu sene yine biz Sampiyon olup en güzel cevapi veririz!

Üst Alt