Tescilli Şikecilerden, Galatasaray - Kasımpaşa Maçına Tepki: Adalet Yok! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tescilli Şikecilerden, Galatasaray - Kasımpaşa Maçına Tepki: Adalet Yok!

dikkat edin bjkyi hic kaale bile almıyorlar cünkü onları sinek gibi ezeceklerini biliyorlar

biz 6.bile olsak bu korku yine yalı bebesınde olacak ruh hali hic iyi degil yalı cocugunun daha tehlikeli şeyler yapar demıstım bence yapacakta eger bizi yarıstan koparamazsa
sergen ve avci bunlari bir ham yapsin da göreyim. olsa olsa transfer ve sosyal medya sampiyonu olur bunlar. yillardir geciriyorlar bunlara, hala akillanmadilar.

Bunlar malum partinin taktiğini uygulayıp ayrıştırmaya kutuplaştırmaya çalışıyorlar.

Bu adama birisi artık dur demeli, oturduğu yerden her şeyi bedava olarak elde etti diye şımarık çocuk gibi sürekli ağlamasına izin verilmemeli.

Galatasarayla Fenerbahçe 100 yıldır rakip ancak bu rekabet son 3 yılda ayağa düştüğü kadar hiç ayağa düşmemişti; kulüp başkanı sıfatındaki adamın rakip teknik direktörü aşağıya çekmeye çalıştığı bir dönem olmamıştı.

Oğulcan ve Arda değil de Ozan ve Altay aynı sebeplerden ceza alsa günlerce ağlayacaklardı.

Ben iyice sıkıldım bu durumdan, Türk futbolu bunun gibi şımarık yalı çocuklarının ağlamalarını dinlemek zorunda değil.
Kpasa rize malatya basak sivasi da arkasina aldi baglamtilar vs. Dolayi

Ben başkanın yerinde olsam gayet sakin bir ses tonuyla ve gülümseyerek;

“Ben 71 yaşında bir insanım. Yaşı benden hayli küçük malum kulüp başkanının seviyesine inip afedersiniz idrar yarıştırmaya giremem. Benim şuanki servetim anamdan babamdan da kalmadı. Tırnaklarımla kazıyarak geldim.

O yüzden bu tarz çoluk çocuk işleriyle uğraşamam. Şampiyonluğa giden takımımıza odaklanmış durumdayım :red:

Bu tarz cevap verse deli eder yalı bebesini.

iPhone 6S Plus cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Başkan ile berbaer şu ortada gözükmeyen yöneticilerimizde başkana hocaya destek vermeli çıkın bi iki laf söyleyin adamlara bak ya utanmadan kirli lobi var şaibe var diyorlar bizde var ama fener macında çıkmayan kartlar penaltılar küfürler içeri alınan seyirciler konuşulmuyor sezon başı limitler oyuncuların bedavaya gelişleri konuşulmuyor bütün hafta Arda konuşuluyor ve ceza aldırılıyor utanmazlık arsızlık . Bu takımlarada yazıklar olsun fener macında doğrananlar sesi çıkmaz bedava oyuncularını verirler bize gelince ölümüne oynayıp hakkımı yendi derler kendilerinin fener maçlarında yaşananları hiç konuşmazlar bu kadar hakkımızın göstere göstere gasp edildiği görülmemiştir. Siyasilerden medyasından tff tahkime kadar onların ama mağdur onlar bizde lobi var he vay anasına vayyyy .

Üst Alt