Tescilli Şikecilerden, Galatasaray - Kasımpaşa Maçına Tepki: Adalet Yok! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tescilli Şikecilerden, Galatasaray - Kasımpaşa Maçına Tepki: Adalet Yok!

bu herif fanatik holigan zaten. benfika macindan sonra elini kirdi bu herif sinirden. Piskopatin teki. Daha cok pislik yapacak bir tip. gecen gunde dinimiz filan konusyordu. Gercekten malum parti konusmalari yapiyor
Soyunma odamızda bira içtiler, üstleri çıplak deri maskeli futbolcular emre belözoğlu'nun üstüne işediler falan demeye de başlar yakında.

fener maçlarında rakiplere dikkat edin penaltı pozisyonu olunca itiraz bile edemiyorlar hakem dograsa bunların rakibini bir delikanlı çıkıp tek kelime edemiyor maç sonu.. Aklı selim 20 yıldır izlerim ligi bu seneki kadar Anadolu takimlarini baskı altına alan bir başkan görmedim.. Artık ticari ilişkisi mi var yoksa bunlarda para com oyuncu falan alır satarız diye kötü olmak mı istemiyor bilemiyorum bizim dışımızda herkes 3 maymunu oynuyor.. Dün akşam bunların maçında çok daha fazlası oldu bizim pozisyon bence penaltıydı ama ülkenin en tarafsız yorumcusu diye bilinen Erman bile ben vermem demiş.. Ortada yüzde yüzlük bir hata yokken bu aglamar hiç normal degil

lan her sene mhkyı değiştiriyorlar tarihin tetikçilerinden serdar tatlı'yı getirmişler hala kirli lobi diye ağlıyorlar :D :D

ne yapsalar olmuyor:)

İlk yarıdaki Başakşehir maçı vs onlara girmeden sadece son 4 maçlarına bakalım kanaryaların. Rize maçında adamların attığı buz gibi gol verilmedi sonrasında Hatay maçında 0-0'ken Caner net penaltı yaptı verilmedi, Bizle oynadıkları maçta Serdar ve Valencia net penaltı yaptılar verilmedi keza Serdar ve Caner atılmalıydı kart bile görmediler. Son maçta Karagümrüğün yediği 2. golde faul vardı verilmedi keza Serdar adama ceza sahasında kafa attı penaltı güme gitti. Her maçları birbirinden skandal hala algı yapmaya çalışıyorlar inanılmaz bir pişkinlik.

Bu hafta serdar azizin son dakikada yaptığı net penaltı verilmedi..

Geçen hafta yine serdar aziz' in donk a yaptığı net penaltı verilmedi..

Ondan önceki hafta hatay deplasmaninds mac 0-0 ken caner in diouf'a yaptigi net penalti verilmedi.

Ondan bir önceki hafta rize'nin attığı golu sacmasapan bir kararla iptal etti hakem..

Bunlar sadece son 4 hafta olanlar..Basaksehir,ilk rize maçı,antalya deplasmanı daha neler neler..Bir tane kulüp bunlar aleyhine açıklama yapmadi..

Yav herseyi geçiyorum serdar aziz denilen adam 3 haftadır sarı kart bile görmüyor cezalı duruma düşecek diye.

Bu kadar arsızlık,utanmazlık.. Olacak iş değil
serdar aziz'in haddini elbet zokora gibi biri bildirecek
hic endiselenmiyorum
aboubakar bunu alip sirtinda gezdirecek, göreceksiniz

Basaksehir macinda mac 1-0'ken Gustavo atilsa 10 puan farkla geride olacak takim gelmis haktan adaletten dem vuruyo.Ulan ne komik camia bunlar ya.Ar,utanma,haysiyet gibi kavramlarin hiçbiri olmaz mi bi toplulukta ya.Bu heriflerin denek olarak incelenmesi lazim.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Basaksehir macinda mac 1-0'ken Gustavo atilsa 10 puan farkla geride olacak takim gelmis haktan adaletten dem vuruyo.Ulan ne komik camia bunlar ya.Ar,utanma,haysiyet gibi kavramlarin hiçbiri olmaz mi bi toplulukta ya.Bu heriflerin denek olarak incelenmesi lazim.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
basaksehir o maci alsa muhtemelen cikisa gecip kolay fikstürde teslim olmayacakti. o zibidi transfer yapmayacakti devre arasi.

oturma organlarindan uydurduklari cezalarla kadrodaki alternatif oyuncu sayimizi azalttilar ama yemedi. ogulcan ve arda'ya verilen komik cezalara ragmen kadromuzun genisligine bak ki kerem aktürkoglu cikti sag kanatta basladigi macta golü atti, 1 de net oglu net pozisyonu vardi. kerem oynamasa ogulcan, ogulcan oynamasa halil, halil oynamasa babel, babel oynamasa kilinc, kilinc oynamazsa belhanda, belhanda oynamazsa arda, arda oynamazsa gedson, gedson oynamazsa feghouli, feghouli oynamazsa yedlin, yedlin oynamazsa akbaba seklinde sag tarafa kimi koyarsak koyalim size sezon sonunda koyacagiz ey kanaryalar. bunu böyle bilin.

Arkadaş bunları boşverin, sen güçlüysen vura vura döve döve kazanır şampiyon olursun. Biz işimize bakalım. Son dakika golü rakiplerin umudunu kırdı demiştim çünkü bu sahada puan kaybı geliyor gibiydi. O penaltı golü rıdvanından koçuna hepsinin şirazesini bozdu. Bugünkü dertleri bu umutları kırıldı

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

dikkat edin bjkyi hic kaale bile almıyorlar cünkü onları sinek gibi ezeceklerini biliyorlar

biz 6.bile olsak bu korku yine yalı bebesınde olacak ruh hali hic iyi degil yalı cocugunun daha tehlikeli şeyler yapar demıstım bence yapacakta eger bizi yarıstan koparamazsa

Üst Alt