Teşekkürler Iceman - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Teşekkürler Iceman

Cevap: Teşekkürler Iceman

Son yaptığın harekete kadar seviyordum. Ama bu kulüp 3 yıl seni bedava beslemişken. En azından devre arasına kadar ücretini aldın. geri kalanın feragat edip adam gibi gitmeliydin.

O nedenle Linderoth'un yaptığı hoşuma gitmedi.

neyin teşekkürü anlamadım. utanmadan bide 1 milyon euro istiyor inşallah aldığın fesih parası kursağında kalır. değil futbol oynamak bi daha yürümek nasip olmaz sana

iceman.jpg

İlk geliğinde L10 den daha çok sevinimiştim bu transfere.

Her ne kadarda istedigimiz performansı alamasakta teşekkürler İCEMAN..

bu adama sağlık ekibinden başka teşekkür edecek birisi yoktur herhalde. linderoth sayesinde paraya para demediler. 2 senelik müşteri bulmak kolay değil.

Teşekkürler Iceman.! sayende türk doktorları hastalık çeşitleri tedavisinde büyük tecrübe kazandı.

haha! niye bu adama teşşekür ediyorsun? yoksa oynamadan bizans oyunlarıyla aldığı 800 bin euroyu senle mi paylaştı. yok böyle bi mantık.

Bize zira Patrick Vieira tarzı adamlar lazım,yoksa oyunun ofansif yönünü de çok iyi oynayan adamlara ihtiyacımız yok.Çapa adam denilen iyi defans yapıp basit ve tehlikesiz paslarla oyunu rahatlatan bir adam lazım.

O dönemde linderoth yerine maniche'yi alsaydık keşke 2.5 sezon 25 maç hiç iyi değil şanssızlıklar peşini bırakmadı kaderin önüne mi geçilmeli sanki..:eek:

teşekkürler tobias, sakat olsan da sürekli çalışıyordun takımla birlikte, bu bile yeter, yolun açık olsun

Üst Alt