TFF Başkanı Nihat Özdemir'den Rezil Açıklamalar! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF Başkanı Nihat Özdemir'den Rezil Açıklamalar!

asıl iş PARAYA düşüyor , digitürke yabancı kısıtlaması için baskı yaparsak sahada 15 yabancıya bile ehhh derler açıkcası yabancı kısıtlaması gelirse ben kapatırım digitürkü iptal talebimede YABANCI KISITLAMASI yazarım 10k Galatasaraylı bunu yapsın görelm bakalım çıkarabiliyorlarmı

Fenerbahçe'nin son çırpınışları, Nihat'ta kurtaramayacak sizi. Yavaş yavaş dibe batıyorlar. Ki öyle pat diye kafasına göre kimse sınır falan getiremez kulüpler mevcut kurala göre planlama yapıp oyuncularla uzun süreli anlaşmalar yapıyorlar bi Fener istiyor diye olmaz o iş. Hani Aziz demiştiya yabancı kuralı var diye ben Alper'e 7 milyon verdim sınırsız yabancı kuralı olmaz, işte buda o hesap öyle pat diye sınır getiremezler.

Kulüpler birliğinden oy çokluğuyla sınırlama getirilmesi gibi bir karar çıkacağını zannetmiyorum. Eskiye göre Anadolu kulüpleri daha da güçlendi bence.
Bir kere 14 yabancı ile sözleşme yapılabiliyorsa hepsinin maç kadrosuna alınabilmesi lazım.

"Bazı takımlarımız 11 yabancı ile sahaya çıktılar. Bu spor kamuoyunu rahatsız etti. İstiklal Marşımız okunurken hiçbir Türk'ün olmadığını gördük"

536472.jpg

07c52af8.jpg

İstiklal marşı Milli takımda söylenir zaten.. bir tek bizde var bu olay.

Türk futbolu benim için Milli takımdır... Türk futbolcusudur... sadece Türk takımı değildir(!)

Şuan kaç tane genç avrupaya pazarlanmış durumda.. bonservis rekorları kırıldı yahu sınır yükselince. Cenk, Cengiz, Yusuf, Merih, Ozan, Çağlar, vs. Oldum olalı bu kadar potansiyelli, pahalı ve önü açık milli takım ve Türk futbolcu görmedim. Fransayı yenmemiz tesadüf değildi.

Neye dayanarak sınır getirmek istiyorsun zübük? Fenerini mi kurtaracaksın?

Üst Alt