TFF Başkanı Nihat Özdemir'den Rezil Açıklamalar! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF Başkanı Nihat Özdemir'den Rezil Açıklamalar!

yabancı sınırı gelsin,
biz deniz türüç'e 2.5 m€ bayıldık :red::red:

12 numara yanında - 14.08.2019 19:58

Ulan adamlar gözgöre göre deniz ile vedatı bize bi güzel kitledi. Bu adamları alacağımıza neden nzonzi ve falcao için kapışmadın sevgili yönetim ? Bu neyin kafasıdır ya ?

hayır adamlar yaptıkları mallık için zaten pişmanlar.

hadi yabancı sınır geldi diyelim, ülkedeki en iyi alt yapı yine bizde sanki işler değişecek.

Yabancı sınırı gelirse Bein aboneliğini iptal etmeyen kendine Galatasaraylıyım demesin,tamamen bizim önümüzü kesme amaçlı olur bu sınır.Abonelik iptalleri artınca Bein,TFFyi ülkeden çekilmekle bi daha tehdit etsinler de görürler o zaman sınırı
İşte olay bu. Parayı veren düdüğü çalar. Muslukları kısarsan Nihat kuşu cik cik ötmekten öteye gidemez.

Alt yapı icin dünyanın en iyi antrenörlerini getireceksin bir yilda bu gençleri gelistir diyeceksin,yetenek var ama vitaminsizler. Fitness,psikolog,defans/hucum/kondisyon antrenörleri vs. . Yerli coplere verecegin bonservisin cok altında olur bu is. Bakalım sonra yabanci sınırı konusulacak mi

Birilerinin gazını almak için yapılan bir açıklama. Ben ciddiye bile almıyorum. Ayrıca milli maçlar hariç istiklal marşı okunmasi kadar saçma şeyde yoktur. Diger takım sporlarında olmayan şey futbolda diretiliyor.

bu sene napıp edip yolumuza tas koyacak bu ibişler. koç ta zaten on şansı diye olabildiğince çirkinleşecek. fiko denen içten pazarlıklı herifi zaten biliyoruz. vala işimiz çok zor. sahayla ayrı bunlarla ayrı savasacağız.

bu sene napıp edip yolumuza tas koyacak bu ibişler. koç ta zaten on şansı diye olabildiğince çirkinleşecek. fiko denen içten pazarlıklı herifi zaten biliyoruz. vala işimiz çok zor. sahayla ayrı bunlarla ayrı savasacağız.
Yarın akşam trtye çıkacakmış koç konuşmanın büyük bölümü teriminin tazminatı ve biz olacağız
Camiası alev topu gibi taraftar ya bunu ya Ersunu bombalayacak bu sezon hakemler aleni saldıracak ben bunu hazirandan beri söylüyorum
Kadromuz güçlü olursa kısmen şanslı oluruz yoksa çok zor
Nihat özellikle fener için getirilmedi o biraz sallama Nihat aynen tüpçü gibi reisin adamı reis kendi adamı olsun istedi o yüzden getirildi
Lakin rekabet yok olmasın diye bu sezon hakemler her maç yapacaklar bence kıyım hakem diye ağlamak yerine maci koparmaliyiz
Hakemlere tepki koyulacagi zamanda apo gibiler konusmamali

Üst Alt