TFF Etik Kurulu'ndan Açıklama - Sayfa 49 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF Etik Kurulu'ndan Açıklama

Cevap: TFF Etik Kurulu'ndan Açıklama

Talip Doğan Karlıbel ‏ @TDKARLIBEL

Aziz Yıldırımın tahliye hayalleri suya düştü.

mehmetbaransu ‏ @mehmetbaransu

Davayı neden geri çektiklerini açıklayayım.

1: Etik Kurulu raporunda şike ve teşvik yapıldığı belirtilince, davayı da kesin kaybedeceklerinden vazgeçtiler.

2: Davayı geri çekmeselerdi UEFA Fenerbahçeyi 8 yıl uluslararası organizasyonlardan men edecekti.

yaw sike yapildigi okadar acik ve netki.daha neyin pesinde bunlar.sanki uefa ve fifa salak bunlar akilli

mehmetbaransu‏@mehmetbaransuYanıtla

Retweetle

Favorilere ekle

·Aç

Aziz Yıldırım, Nihat Özdemir ve Ali Koç şu sıralar ne mi diyorlar?

1 dk mehmetbaransu‏@mehmetbaransu

CAS'taki davayı geri çektikleri için, iyi niyet göstergesi olarak 8 yıllık ceza 4 ya da 5 yıla düşürülecek.

2 dk mehmetbaransu‏@mehmetbaransu

3: TFF eğer ciddi bir karar verirse Fenerbahçe 2 yıl ceza alacak. Yok olayı kapatırlarsa Fenerbahçe 8 yıl ceza alacak ve

3 dk mehmetbaransu‏@mehmetbaransu

: Davayı geri çekmeselerdi UEFA Fenerbahçeyi 8 yıl uluslararası organizasyonlardan men edecekti.

4 dk mehmetbaransu‏@mehmetbaransu

1: Etik Kurulu raporunda şike ve teşvik yapıldığı belirtilince, davayı da kesin kaybedeceklerinden vazgeçtiler.

4 dk mehmetbaransu‏@mehmetbaransu

Mantıklı buldum ilk defa bir söylediğini. Ama bu Azize fena dokunur habersizse kan çıkar.

Reply

CAS'taki davayı geri çektikleri için, iyi niyet göstergesi olarak 8 yıllık ceza 4 ya da 5 yıla düşürülecek.

2m mehmetbaransu mehmetbaransu ‏ @mehmetbaransu

3: TFF eğer ciddi bir karar verirse Fenerbahçe 2 yıl ceza alacak. Yok olayı kapatırlarsa Fenerbahçe 8 yıl ceza alacak ve

3m mehmetbaransu mehmetbaransu ‏ @mehmetbaransu

2: Davayı geri çekmeselerdi UEFA Fenerbahçeyi 8 yıl uluslararası organizasyonlardan men edecekti.

3m mehmetbaransu mehmetbaransu ‏ @mehmetbaransu

Reply

Retweet

Favorite

· Open

4m mehmetbaransu mehmetbaransu ‏ @mehmetbaransu

4m mehmetbaransu mehmetbaransu ‏ @mehmetbaransu

Aziz Yıldırım'a, Ali Koç'a ve Emin Özkur'ta şunu sormak gerekli. Madem CAS'taki dava namus ve onur meselenizdi neden davayı geri çektiniz?

sadri sener "fener cas davasini çekmesi ve etik kurulu raporunun TFF ye sunulmasinin zamanlamasi dusundurucu ve manidar "

Keşke M.Ali Aydınlar'ın UEFA'yla yaptığı puan silme anlaşmasını onaylasaydık. Aydınlar aslında Fenerbahçeyi ve Türk futbolunu düşünüyormuş

Fenerbahçe yönetiminin geldiği nokta bu. Bundan tam 9 ay önce şeyle demiştim. Göreceksiniz, zaman ilerledikçe...

Keşke M.Ali Aydınlar'ın UEFA'yla yaptığı puan silme anlaşmasını onaylasaydık. Aydınlar aslında Fenerbahçeyi ve Türk futbolunu düşünüyormuş

Fenerbahçe yönetiminin geldiği nokta bu. Bundan tam 9 ay önce şeyle demiştim. Göreceksiniz, zaman ilerledikçe...

yukarda Allah var tabi.

ayvan%25C4%25B1n%2Bfaydalar%25C4%25B1.jpg

afiyet olsun :D

Fenerbahçe taraftarı tepkisini yönetime gösterecek. Bence fotoğraf iyice netleştikten sonra taraftar yönetimi protesto edecek.

Bilmiyorum kaçıncı yazışım ama Fenerbahçeli taraftarlara ve bana mesaj atan arkadaşlara bir kez daha yazayım.

Emenikenin para sayma görüntüsü var diye bir cümle hiçbir yerde kullanmadım. İspat ederseniz gazeteciliği bırakırım demiştim.

Emenike yalanını kim mi ortaya atmıştı. Benim Azize dediğim, fanatik bir bayan gazeteci. Azize Hacer di sanırım ismi....

Üst Alt