TFF Etik Kurulu'ndan Açıklama - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF Etik Kurulu'ndan Açıklama

Cevap: TFF Etik Kurulu'ndan Açıklama

Aziz Yıldırım Şansal Büyüka ve ekibinin canlı yayın arabasına girip, sansür yapmış mıydı yapmamış mıydı? Şansal bugün konuşuyor

6m mehmetbaransu mehmetbaransu ‏ @mehmetbaransu

Dana düne kadar Hakan Şüküre demediğini bırakmayan, el altından onu yok etmek isteyen Ş.Büyüka, Şükür vekil olunca, kendisi zor durumda..

durumda kalınca hemen H. Şükürü Lig TVye transfer etti. Ş Büyüka ve ekibine soruyorum. Hangi usulsüzlüğü ortaya çıkardınız bugüne kadar?

pazar günü bunlar sahaya dalacak galiba!

adamlara namus meselesi dediler sonra geri cektiler

maa hakli cikti

Talip Doğan Karlıbel ‏ @TDKARLIBEL

UEFA fenerbahçeden CAS davasını geri çekti diye ayriyeten 3 milyon euro istiyormuş.

hahahahhaaaa

KFY96 ‏ @barisozer1907

@TDKARLIBEL @mehmetbaransu yarın ölseniz olmaz mı ?

kusun birinin yazdigina bakin :)

biz geçen yıl kazara düşşek ne yapacaktı digitürk... ulan şansal sallamasının yüzünden sezdim eğer biz şampiyon olamazsak digitürk btar bu kadar net

mehmetbaransu ‏ @mehmetbaransu

Türk futbolunun bu kadar kirlenmesinin bir nedeni de Şansal Büyüka ve ekibidir. Hangi pisliğini gözler önüne serdiler. Hepsini kapattılar

doğru diyor

Muhammet‏@mukovara18

@SedatKaya_1 @mehmetbaransu vurduracam onu sedat abi yemin ettim vurduracam bu seresfizi hala susduran cikmadi

Kafayi yemis bunlar :))) adam kendini ihbar ediyor yaa

@SedatKaya_1 @mehmetbaransu vurduracam onu sedat abi yemin ettim vurduracam bu seresfizi hala susduran cikmadi

:D

Bu olaylar basladigindan beri döktürüyor zaten. Ha düstü düsüyorlar az kaldi falan filan.

Ama Fenerbahce hala 1.lig de Sampiyonluga "kosuyor" ve 30 yilldir alamadigi kupanin da finalini oyniyacak. Heyt be.

Mehmet Baransu düşme konusunda ne olacağını değil ne olması gerektiğini yazdı üç-beş çapsızın oyunlarıyla Fener'in şimdiye kadar düşmemesi Mehmet Baransu'nun suçu değil herhalde.

Talip Doğan Karlıbel ‏ @TDKARLIBEL

Şansal Büyükanıt ın yolsuzlukları ve oğlu için aldığı bedava iddia bayileri bilinenlerden.

Üst Alt