TFF Etik Kurulu'ndan Açıklama


Cevap: TFF Etik Kurulu'ndan Açıklamaİnternetin çöktüğü gibi ezikler de çökecek.Fakat bunları Uefa en az 5 sene kıçlarının üzerine oturtmaz.
 
Cevap: TFF Etik Kurulu'ndan Açıklamayahu sadece şike için tutulmuyor zaten tutulamazda

-çıkar amaçlı örgüt kurmak

-spor yazarı vs.kişilerle dirsek temasına geçip onlara görev verme.

-maç kadrolarını öğrenme

-hakem belirleme hakemleri listeleme.

-hakem odası basma.

-rakiplerin alacağı cezayı belirleme

-kendi alacağı cezayı yok sayma veya azaltma.

-federasyondan tesis vs. adı altında para alma.

-bazı kulüp başkanlarını ve federasyonu emrindeki yönetici gibi çalıştırma

daha napıcak?
 
Cevap: TFF Etik Kurulu'ndan Açıklamashike mike bahane deil adami okadar sisirdilerki 12-13 yildir adam kendini kral sanmis her halti yemis is hayatindada spordada.Iktidar partisiyle alakasi olmiycak bu tapulardan tesislerdende cok baslari agrir,o islerdede cok kanun disi isleri var ama bir ucunda iktidar var kimse sesini cikaramiyor.Tabiki bir cok ise hile vs karistirmistir. Bundan - elimde belgeler olmasa bile - adim gibi eminim.Lakin bütün bu olaylarin suanda ortaya cikmasi - bizim ülkemizin suanki sartlari altinda - bence kesinlikle tesadüf degil.Siyaset karistirmak istemiyorum ama Ergenekon, Balyoz ve Sike'nin ardi ardina patlamasi bence tesadüf degil :)
 
Cevap: TFF Etik Kurulu'ndan Açıklamasu son birkac saattir baya bir eglendik su serefsizlerin haliyle ama yine bunlar bir yolunu bulup bu isin icinden cikarlar. ya tupcu raporu degistirir yada baska birsey yaparlar. zaten ceza alsalar bile tahkim nasil olsa geri ceviricek verilecek cezayi. kendi adamlarini getirdiler orayada. eger uefa ceza verirse ulkeye zaten serefsizlerin istedigide o. eger biz gidemezsek kimse gitmesin mantigi.
 
Cevap: TFF Etik Kurulu'ndan Açıklamasansal büyükanin yazacagina yazim hatasi yapmis.

sansal büyükanit (n)harfi yerine T harfi yazmis
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt