TFF Etik Kurulu'ndan Açıklama - Sayfa 54 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF Etik Kurulu'ndan Açıklama

Cevap: TFF Etik Kurulu'ndan Açıklama

Aziz'in haberi olmadan eziklerin CAS davasini geri cekmesi imkansiz. Adam imrali canisi gibi icerden yönetiyor fb'yi. Bunu bilmek icin dahi olmaya gerek yok.

Etik kurulunun raporu yazili olarak 'sike yapildi' demiyor. 'Sike yapilmadigina dair belgeler yok vs' gibisinden bir seyler diyor. Yani sike yapilmadigini garantilemiyorlar ama 'yapildi' da demiyorlar. Aslinda yorumu acik birakmislar ve bunun yorumu da Demirören'e bagli kaliyor bence. Eger Demirören raporu Disiplin Kurulu'na gönderirse, 'sike yapildi' sonucuna variyor; eger yollamaz ise, 'sike yapilmadi' seklinde yorumluyor raporu.

Rapor Disiplin Kuruluna giderse --> Eziklere ceza yolda-

Rapor Disiplin Kuruluna gitmezse --> Eziklere ceza yok. Bu durumda, TFF yönetimi ve Demirören lagvedilmelidir ve 'mevkisini kötü kullanmaktan dolayi' dava acilmalidir.

Her halükarda TFF eziklere tazminat vermeye calisacaktir - dolayli ve acik bir sekilde. Eger böyle bir sey olursa, TFF'ye yine dava acilmalidir ve yönetim düsürülmelidir.

Ayrica benim anlamadigim bir konu daha var: TFF'nin eylemlerini kontrol eden bir kurum veya kurul yok mudur?

Mesela Anonim Sirketlerin eylemlerini kontrol eden bir 'denetim kurulu' var. TFF'de böyle bir seyin olmamasi bence ciddi bir ihmal! Adamlar elini kolunu sallaya sallaya istediklerini yapiyorlar. Cok ciddi bir acik bu!

siyasi miyasi gibi zirvalarla yirtamazlar.bu azizede kendini cok akilli saniyor galiba.:D

Talip Doğan Karlıbel ‏ @TDKARLIBEL

Çarşamba günů Genelkurmay askeri savcılığı Aziz Yıldırımla ilgili iddialarımdan dolayı soruşturma başlatacakmış.

Üsküdar adliyesinde talimatlı ifade vereceğim.

registration

mehmet baransu

Sanırım yıl 2008 ya da 2009. Fenerbahçe takımı ödül almış. A. Yıldırım ve yönetim ödül töreninde. Kulisteyiz. Başkan bir ara ayağa kalktı.

Tüm yönetim başkanın arkasından ayağı kalkıp onu takip ediyor. Yıldırım döndü ve şöyle dedi:

Yaa arkadaş işemeyi gidiyorum, işemeye. Kıçımdan ayrılan bu ne ya..." Yönetim kurulu üyelerinin surat 5 karış..

ahahahaaa

[video=youtube;6o2N45bDZAo]https://www.youtube.com/watch?v=6o2N45bDZAo[/video]

Talip Doğan Karlıbel ‏ @TDKARLIBEL

Çarşamba günů Genelkurmay askeri savcılığı Aziz Yıldırımla ilgili iddialarımdan dolayı soruşturma başlatacakmış.

Üsküdar adliyesinde talimatlı ifade vereceğim.

Aziz Yildirim silah isiyle ugrasiyormus diyorlar. Onunla alakasi olabilir... Sike mike bahane gibi geliyor. Sanki bu gecen sene yaptiysa, ondan önceki senelerde de yapmistir. Birden ortaya cikmasi sizce tesadüf mü?

Sanirim siyasi sebeplerden dolayi adamin ayagini kaydirdilar. :eek:

Aziz Yildirim silah isiyle ugrasiyormus diyorlar. Onunla alakasi olabilir... Sike mike bahane gibi geliyor. Sanki bu gecen sene yaptiysa, ondan önceki senelerde de yapmistir. Birden ortaya cikmasi sizce tesadüf mü?

Sanirim siyasi sebeplerden dolayi adamin ayagini kaydirdilar. :eek:

shike mike bahane deil adami okadar sisirdilerki 12-13 yildir adam kendini kral sanmis her halti yemis is hayatindada spordada.

Iktidar partisiyle alakasi olmiycak bu tapulardan tesislerdende cok baslari agrir,o islerdede cok kanun disi isleri var ama bir ucunda iktidar var kimse sesini cikaramiyor.

Üst Alt